Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer, mi legyen?

Kiszakadt az óvszer, mi legyen?

Figyelt kérdés
Férjemmel tegnap együtt voltunk, a végén vettük észre, hogy megtörtént a "baleset"... Viszont én 4 hónapja szültem, a babát 3 hónapos koráig szoptattam, azóta fejem neki a tejet. Menzeszem még nem volt, de már kb 2 hónapja görcsölgetek időnként, illetve fehér, nyúlós folyásom is volt 2-3-szor már. Szerintetek van okom az aggodalomra? Most abszolút nem jönne jókor egy újabb baba. (kisfiam a 2.próbálkozós hónapban jött össze, az elsőben elvetéltem.) Az esemény utánit ha beveszem, viszont az anyatejes korszaknak vége, amit nagyon nem szeretnék. Ti mit tennétek?
2014. jan. 22. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
esemény utáni tabletta?
2014. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát csak az esemény utáni jöhet szóba, amit el szeretnél kerülni. Más esetben az izgulás, hogy lesz e baba vagy sem.
2014. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a nőgyógyászomat és őszintén elmondanám neki a bajomat.
2014. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hivd fel a dokidat vagy menj be a nőgyógyaszatra, mert ha megtortent a baleset es nem szeretnel babat akkor csak az esemenyutani tabletta maradt! O el tudja mondani,hogy milyen hatasa lehet a szoptatasra!
2014. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, hogy melyik a rosszabb.

Ha abbamarad a szoptatás vagy ha újra terhes leszel.

Az, hogy szoptatsz és még nem menstruáltál, az egy dolog. Attól még lehetsz terhes. Mert előre nem lehet tudni, hogy mikor indulnak be újra a természetes folyamatok, vagyis pl. lesz újra peteérésed, az is lehet, hogy pont most volt, ti meg együtt voltatok és összejött a terhesség. Akkor pedig már nem azért nem fog megjönni, mert még nem indult be újra a szervezet működése, hanem mert terhes lettél.

Én biztos elmennék inkább esemény utánit felíratni.

Nekem igen kemény betegség miatt kellett anno diétáznom, amikor szoptattam, elment a tejem, viszont nem egy gyerek nőtt már fel tápszeren, így úgy voltam vele, hogy akkor mostantól inkább lesz tápszeres a fiam, de az egészségem rendben legyen. Mert ha én nem vagyok egészséges, az a gyereknek sem jó.

2014. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem is beszelj a dokival. De ha valasztanom kene akkor en is inkabb az esemeny utanni tablettat valasztanam mint egy nemkivant terhesseget.

Amugy azert felsz bevenni a tablettat mert attol elapad a tejed? Bocsi de tenleg nem tudom. Mert ha ez a veszelj nem all fent akkor par napig fejheted az anyatejet de kiontod. Es amikor kiurult a hormon a szervezetedbol akkor ismet adhatod a babadnak az anyatejet.

2014. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En elmennek orvoshoz,hogy nezze meg ultrahangon,hogy mi a helyzet a peteeressel.
2014. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 7., igazad van, felhívtam és holnap megyek hozzá, azt mondta a tablettát elég akkor megbeszélnünk.
2014. jan. 22. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!