Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinél valamilyen...

Volt valakinél valamilyen mellékhatása a méhpempőnek?

Figyelt kérdés
A jó dolgok mellett, rosszakat is olvasni róla. Pl. hogy kitolja a ciklust, középidőtől végig pecsételő vérzés volt amíg nem jött meg, hányinger, hasfájás stb. Félek hogy az óramű pontos ciklusomat felborítja és a peteérésem is mindig pontosan középidőben van. Hormonjaimmal nincs gond és a baba még sem jön. Ezért gondoltam erre.

2014. jan. 23. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szedtem, de mivel alapból vannak az általad fent leírt tüneteim, ezért nem tudok ebben tanácsot adni. De az immunrendszert tuti erősíti.

Mikor anno szedni kezdtem, akkor én egy hónap után várandós lettem, igaz most nem és az a baba sajnos nem maradt velünk.

2014. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, sajnálom hogy nem marad veletek a baba.
2014. febr. 18. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!