Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tesztel velem holnap?

Sarah23 kérdése:

Ki tesztel velem holnap?

Figyelt kérdés
Kis idöre eltüntem..de most vissza tértem..fáj kicsit a. Hasam,de már egy ideje nem foglalkoztam vele.biztosra vettem megjön de még hála Istenek nem..regel tesztelek ha addig sem jön meg.na enyit rolam ti h vagytok?ki csatlakozik?tünetetek?hánynapja késik?én nem tudom.max 2.
2014. jan. 23. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szió! Velem egy kicsit más a helyzet! Én már 2 napja pozit teszteltem, de csak halványan volt ott a 2. csík! Holnap reggel csinálok még egyet, hátha erősebb lesz! Én szívesen tesztelek Veled, ha így is beveszel a csapatba? :) Már 4 nappal a nemvárt elött teszteltem, és kimutatta! Csak szombatra nem vártam!
2014. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én is tesztelek holnap(igaz, én nem szeretnék még babát)írj privit, ha gondolod,drukkolok neked, hogy pozitív legyen!:)
2014. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elsö örülök neked,remélem holnap énis látok végre egy pozi tesztet 10 ho után.2es nem tervezett baba lenne.jol gondolom?
2014. jan. 23. 23:08
 4/16 A kérdező kommentje:
Jah még annyit elsö. Neked hamar kimutatta akkor,megkérdezhetem van e vmi tüneteted?és h hány napos ciklusod van?
2014. jan. 23. 23:11
 5/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok mindenkinek!
2014. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szió! Ma reggelre erősebb lett a 2. csík! Veled mi a helyzet? Pont azért csináltam hamarabb a tesztet, mert sok tünetem volt már! Már a peteérés után 2-3 nappal hányingerem volt 4 napig minden reggel! Úgy gondoltam, h biztosan csak beképzelem, mert nagyon korai még! Ezek mellett nagyon fáradékony voltam, és a derekam le akart szakadni! Azután abbamaradtak a rosszullétek... Beágyazódáskor volt egy minimális rózsaszínes folyásom, de csak két napig tartott! Egyik reggel viszont olyan rosszul voltam, rossz volt a közérzetem, majdnem elhánytam magam, és szinte méregből csináltam egy tesztet, mondván nem létezik, h beképzelem a rosszullétet! Akkor már ott volt halványan a 2. csík! És ez csak azért volt durva, mert ez a teszt peteérés után 9 nappal, és beágyzódás után 2 nappal lett pozitív! Pontosan tudom mikor fogant, mert elötte még védekeztünk! Valószínűleg magasabb a hcg szintem, ami ikergyanús... :D 26 napos ciklusaim vannak! Első voltam
2014. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
1-es vagyok! Mizújs lányok?
2014. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kitti.a válasza:
Sziasztok. nekem 8 napja késik. Mindig pontos szokott lenni. ma vagy holnap csinálok tesztet. Néha fázom, néha nagyon melegem van. Enyhe hányinger is van ritkán. Kicsit fáj a derekam és sokszor pisilek. Ez tuti terhesség ugye? :)
2014. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ÚÚÚ, hogy bítrad ki eddig tesztelés nélkül, kedves utolsó?
2014. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jaj lányok fel se fogtam még. Délutáni pisiböl pozitiv tesztem elsem hiszem 10honap után:))))többiek drikkolok
2014. jan. 24. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!