Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztel valaki holnap (szerda)...

Tesztel valaki holnap (szerda) reggel?

Figyelt kérdés
Én igen,tegnapra (hétfőre) nem vártam,eddig nem jött meg,ha elég bátor leszek,akkor holnap tesztelek reggel! :) Remélem össze tudom szedni a bátorságom,félek a negatív teszttől,ezért vagyok ilyen nyuszi! :)
2014. jan. 21. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon nagyon nagyon félek a negatív teszttől. De én is megpróbálkozom vele holnap reggel. Drukkolok neked nagyon. :) Remélem szép pozitívat tesztelsz! :)
2014. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sarah23 ***** válasza:
Nekem is késik...de csak pénteken tesztelek ha nem jön meg axdig....nektek van vmi tünetetek?nem akarom beképzelni de nekem hányingerem van
2014. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megy a drukk. majd írjatok mi lett :)
2014. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
?
2014. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!

Én görcsökkel keltem ... Megjött! :(

Remélem ti sikeresebbek lesztek!

Nekem hétfőn kellett volna megjönnie,nem szokott késni,és mell fájdalom,hasszúrka,mensis enyhe görcsök,szédülés volt a tünet!

2014. jan. 22. 09:19
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnálom
2014. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:( kár....
2014. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sarah23 ***** válasza:
A sok csalodott honapok után elsem hiszem ma egy pozi tesztem lett:)ne adjátok fel..jönni fog...ha szeretne:)
2014. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!