Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a beágyazódás/koraterhes...

Lehet a beágyazódás/koraterhesség jele, ha eddig mindig volt kevés szintelen/fehéres folyásom ovu után is a mensesig, most meg egyáltalán (! ) nincs semmi? Volt már valakinek ilyen (és utána pozitiv lett a teszt)?

Figyelt kérdés
És megnőtt az étvágyam, többet is eszem pár napja, a súlyom ennek ellenére egyre kisebb (1 hét alatt kb 1,5 kg-t csökkent), amig fogyóztam sem ment ilyen jól lefele...
2014. jan. 24. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok most én is.Holnapra nem várom! Megvolt a bő fehérem nyákom ovu tájékán,aztán mindig marad a folyás de hígabb és átlátszó...na de most ebben a hónapban ez teljesen megszűnt.Száraz vagyok...kíváncsi vagyok csak kivételes alkalom,vagy végre megfogant a babánk. :)Ha persze nem jön meg,hétfőn tesztelek.
2014. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* bocs elírtam..fehéres nyákom :)
2014. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nahát!! Akkor remélem összejön nektek! :) Nagyon drukkolok hogy pozitív legyen!

Hogy birod ki addig?? Nekem még van 4 napom a nemvártig. de legszivesebben már holnap tesztelnék...

2014. jan. 24. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:

És sikerült a baba?

Amúgy én is most teljesen így vagyok...

2014. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen!!! :)

Most 11 hetes vagyok!

Szorítok hogy Neked is baba legyen!! :)

2014. márc. 23. 16:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Mikor tesztelsz majd? Mikorra nemvárod?
2014. márc. 23. 16:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Húúú hát szívből gratulálok!

Én április 1.-re nem várom...és után tesztelek is. Bízom benne, hogy pozitívat!

Azt megkérdezhetem, hogy te beágyazódáskor éreztél esetleg szúró érzést a hasadban? Vagy más egyéb tüneteket a szárazságon kívül?

2014. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, olyan szurkálást- enyhe tomba nyomàst. De lehet azert mert annyira biztos voltam benne hogy megfogant a kis picurka, hogy bekepzeltem :/.
2014. márc. 23. 19:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja es en 11.Dpo-n teszteltem eloszor halvany pozitivat, kb onnantol kezdett nagyon feszulni a cicim. ( menses elott 4 nappal) ami nekem sosem szokott lenni mensi elott. Akkor mar tudtam hogy a picurka miatt. :)
2014. márc. 23. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!