Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bátran próbálkozhatunk a...

Bátran próbálkozhatunk a babával, vagy inkább várjak mire elmúlik? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Állandóan kiújuló gombás eredetű a folyásom. Elég ijesztő, nagy mennyiségű (és nagyon büdös) apró kis darabokból álló krémszerű akármik jönnek ki belőlem. Mikor próbálom ujjal kiszedni, akkor még 5x6x-ra is még mindig jön ki a nagy mennyiségű trutyi.

Olvastam olyat, h terhes anyukák is használtak rá krémet, hüvelykúpot, nem lett semmi baj.

Így lehet nem kellene próbálkozni, nehogy ártsak a babának? (mert nekik közben jött ki)

A nődokihoz jövő héten megyek, de addig is kérlek nyugtassatok meg.


2009. dec. 4. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni a patikában canesten kombi-t,ez elég jó,próbáld ki! Ha ma megveszed pár nap alatt el kell múlnia és jöhet is a projekt!

Nem árt azért kikezelni.

2009. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utánanézek, meg hogy akkor lehet-e vény nélkül kapni! Köszi
2009. dec. 4. 09:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én Pevaril-g hüvelykúpot ajánlok. Sokkal hamarabb hat mint a canesten. 3 nap. De! Addig míg nem vagy tünetmentes semmikép ne légy együtt a pároddal, mert elkaphatja, és visszafertőz. Ebben az esetben már sokkal tivább tart mind kettőtöket kikezelni. Olyan is előfordulhat aha sűrün van ilyen problémád, hogy a párod beteg, úgy hogy nincs semmi tünete, d te érzékenyebb vagy rá.
2009. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hüvelykúpom nekem van itthon, maradt 3 db. Pimafucin a neve (az használt nekem), meg van Dermyc kapszulám, abból 1-1 szemet kellett bevenni múltkor (1-et nekem, 1-et a férjemnek), de 4 db-osat vettem, így maradt 2.

Illetve van még Tantum Rosam, azt nem használtam, pedig felírták :-S


De használhatom ezeket a doki tudta nélkül???

2009. dec. 4. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem használnám ezeket a gyógyszereket össze-vissza, doki tudta nélkül.


ha gombás fertőzéls, akkor a párodat is kezelni kell veled együtt, küéönben vissza fog téged fertőzni - ahogy valószínűleg eddig is történt. legalább 2 hét, de inkább 4 hét, mire a párod kezelése befejeződik, addig mindenképpen gumival kell szeretkeznetek, hogy ne fertőződj vissza. Gumiban meg ugye nem lehet gyereket "csinálni"...


Kis türelemre intenélek, mindössze egy hónapra. Az nem sok idő, de az alatt mindketten kigyógyulhattok. UZtána jöhet a babaproject. :-)


Igaz, hogy terhesség alatt sokan küzdenek hüvelygombával, de azért, mert a terhes nőknek eleve meggyengül kicsit az immunrendszerük, hajlamosabbak lesznek a fertőzésekre. Ha nem muszáj, ne indulj neki a babának eleve fertőzéssel... Csak egy kis türelem, jó?

2009. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz...
2009. dec. 7. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!