Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fáj a mellem akkor ez már...

Ha fáj a mellem akkor ez már biztos hogy mensim lesz?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve,mert babát szeretnénk a párommal. Együtt voltunk ovukor,de szerintem nem sikerült,mert fáj a mellem,bár nem úgy ahogy szokott,de fáj. Szerintetek ne könyveljem még el ezt hogy nem sikerült. Vagy már készüljek fel a mesnire? együttlétünk 18 és 20 volt. De rá szerdán 22 én már kezdett fájni a mellem,ezért gondolom,hogy akkor mensi lesz. Szerintetek ?
2014. jan. 25. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő lehet, nem nagyon lehet ezt így megmondani. Inkább azt figyeld, hogy úgy fáj-e, mint szokott, olyan jellegű-e, addig tart-e a fájdalom, mint máskor. Én együttlét után egy héttel éreztem, hogy érzékeny a mellbimbóm, ami máskor is szokott lenni, csakhogy most nem múlt el két nap után, mint máskor. És valahogy tömörebb, nehezebb lett a mellem. Újabb egy héttel később már a teszt is mutatta.

Mikor volt peteérésed? Mikor kéne megjönnie? Ettől is sok függ.

2014. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ugy fajt a mellem es gorcsoltem,mint mensi elott,csak nem jott meg.
2014. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

18-án volt az a tojásfehérjéhez hasonló nyúlós valami.

Én onnan tudtam ,hogy hamarosan peteérésem lesz,így ezen a napon este és hétfő este együtt voltunk a párommal.

A mensim elég rendszertelen,ezt mondtam is a nőgyógyászomnak ,és azt mondta ha minden hónapban meg jön akkor nincs baj,és hogy azért rendszertelen,mert fiatal vagyok még ,bár 25 éves vagyok. 17 én voltam amúgy nő gyógyásznál és akkor ő mondta is hogy tüszőrepedésem lesz és másnapra 18-ára jött ez a tojásfehérjéhez hasonló valami.

2014. jan. 25. 14:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Jövő7en már meg kell jönnie valamelyik nap . ovu után 2hétre szokott megjönni így ,31 én jön majd meg,ami átcsúszik a köv hónapra is...Ezt is mondtam a dokinak és azt mondta hogy ez teljesen normális,ha átcsúszik.
2014. jan. 25. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Elseje körül tesztelhetsz, ha nem jön meg szerintem, ha meg negatív, várj még két napot és újra.
2014. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a korai terhességi tezstek megegyeznek a pre mens tünetekkel. nagyon ritka az a kismama akinek nem fáj a melle legalább a terehesség elején a legtöbbnek sokkal jobban fáj mitn elötte valaha. tehát bármi lehet, biztosat scak akkor tudsz ha csinálsz tezstet ha már nem jött meg.
2014. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszotokat . Most az van hogy itt van 31 -e és még mindig nem jött meg. Aminek örülök de persze nem élem bele magam! Mensi tüneteim nincsenek ,de a mell fájdalom ahogy azt írtam még mindig meg van ,bár már enyhültek a melleimben a fájdalmak ! Ma türelmetlen volt és nem rég csináltam tesztet ,de nem mutatta, várok még 2-3 napot és utána tesztelek reggeli vizeletből ,ha ma nem jön meg.
2014. jan. 31. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!