Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden teszt így működik?

Minden teszt így működik?

Figyelt kérdés

X-epil tesztet vettem és ahogy kivettem a vizeletből és suhant át a rózsaszín sáv az egészen, úgy rögtön megjelent a 2. csík ott az elején, de aztán ahogy továbbhaladt a rózsaszín és megjelent a kontrolcsík, akkor meg már eltűnt a tesztcsík, szóval végül negatív lett.

Na nem tudom ez így érthető volt-e.

2 napja is teszteltem ugyanezzel, de akkor semmi ilyen nem volt, egyszerűen csak a kontrol csík jelent meg.


Lehetséges, hogy nagyon pici hormont már érzékelt a tesztcsík, ezért tűnt fel egy pillanatra a 2. csík? Lett valakinek így baba ilyenből?

Lehetséges


2014. jan. 25. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a nedvesség egy másodpercre ilyenkor előhozza a tesztcsík tartományából a reagenst, de ez nem jelent sajnos semmit.
2014. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ó.:(

De akkor az előző ugyanilyen teszten miért nem jelent meg egy pillanatra sem a 2. csík?

2014. jan. 25. 14:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat elhasználtam x-epilből, volt, amin megjelent, volt amin nem, egyik sem volt pozi. Amikor az x-epil pozi volt, az gyakorlatilag alig volt észrevehető, de ott volt rajta egyértelműen a csík, és nem tűnt el, már 3 éves, de még mindig ott van.


Nézd, akkor az enyém ilyen volt:


[link]


Szóval éppcsak látszott, de nem ment sehová, nem tűnt el, nem halványodott.

2014. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a linket!

Hanyadik dpo-n készült az x-epiles teszted?

2014. jan. 25. 15:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
10. :)
2014. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, bocsi... 14. :)
2014. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor még azért egy picit reménykedek!
2014. jan. 25. 15:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél, hányadik dpo-n? Ha egy teszt pozitív arról nem tűnik el a 2 csík. Én végig csak x-epilt használtam és az extra halvány csík sem tűnt el róla amikor kijött, a mai napig rajta van a 2 csík pedig már 2 hónapos a fiam. (ablakhoz téve látszik látszott /látszik rajta a 2 rózsaszín csík, 12dpo-n csináltam azt a tesztet) A tesztre rá van írva, hogy olvassa le az eredményt 5 perc múlva és hogy 30 perc múlva már nem érvényes. Tehát ami 5 perc és 30 perc között van az a valós eredmény. Hogy felszívódáskor mi jelenik meg vagy mi nem az teljesen mindegy.
2014. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 vagyok: Mégy annyi, hogy ne reménykedj és ne tesztelj a mensid kimaradása előtt mert teljesen értelmetlen, hidd el, hogy iszonyatérzés a pofára esés.
2014. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van! 13. dpon-n vagyok.
2014. jan. 25. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!