Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzeszem 25-ére jött meg....

A menzeszem 25-ére jött meg. De nem igazán olyan amilyen szokott lenni világos piros barnás és kevés mennyiség. Menzesz előtt csináltam tesztet negatív lett sajnos. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az elmúlt fél évben 3-szor is mindösszesen 3 napig tartott a vérzésem (a szokásos 6 nap helyett) és csak az első nap volt vérzés, a 2., 3. nap barnás folyás volt, mégsem voltam terhes. Illetve a legutóbbi vérzésem úgy nézett ki, hogy 1-jén, 2-án barna folyás, 3-án semmi, majd 4-én rendesen megjött és a szokásos 6 napig tartott.

Egyébként 15 éve menstruálok.

Szóval ebből lehet akár terhesség is, pláne ha babát tervezetek, vagy nem tervezitek, de nem megfelelően védekeztetek, de simán lehet, hogy szó nincs terhességről.

2014. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A biztonság kedvéért ha tesztelsz egyet, az nem árthat.

De ha negatív lesz ismét, akkor ne gyanakodj, ilyenkor már mutatnia kellene.

2014. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!