Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az aktustól számított 26....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktustól számított 26. napon végzett tesztcsík negativitása mennyire megbízható? Az aktustól számított 7. napon volt menstruációm (igaz nem a megszokott mennyiség) Eddig teszteltem már 4-szer. Mind negatív. Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
De most komolyan, ha bizonytalan vagy a f@szért nem mész el nőgyógyászhoz? Neten keresztül szerinted ki tudja ezt neked megnyugtatóan megmondani?
2013. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert nem tud fogadni. Már bejelentkeztem hozzá, de hosszú a várólista. Itt sajnos nincs minden úton-útfélen orvos aki megtudna vizsgálni.
2013. jan. 24. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
sok ido telt el az ota,elmeletileg a teszteg az aktust kovetio 14. naptol mar kimutatjak a terhesseget:) mondjuk csak abban az esetben ha a testet mar elkezdte termelni a hormonokat,amiket erzekel a teszt:) de mar szerintem lett volna pozitiv a 26.napon,vard meg a kovetkezo menstruaciod es ha nem jon meg,vegyel megegy tesztet:)
2013. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt választ.
2013. jan. 24. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
4 negatív teszt, 1 menstruáció és 26 nap az aktus után.. szerintem nyugodtan higgy a tesztnek!
2013. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Menstruációm jelentkezett. De miért vagyok még mindig ennyire nyugtalan??
2013. febr. 1. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!