Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premens tablettát meddig...

Premens tablettát meddig lehet szedni? Ovuláció után is lehet még? Nem védekezünk, tehát elvileg bármikor teherbe eshetek.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 26. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem napi 2*1 14 napig javasolt a doki. 2honapig csinaltam. Nem lett baba. Most abbahagytam. Megpróbàljuk vitaminokkal.
2014. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En minden nap egyet veszek mindig. Minimum 3 honapig kell szedni, hogy hasson. Nekem nincs meg baba de segitett.
2014. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én napi egyet szedtem eddig, ez az első doboz. A 10.-ik ciklus napomon volt ovulációm, minden erre utal. Próbáltam utána olvasni meddig is lehet szedni, mivel ha szerencsém van és esetleg sikerült a megtermékenyítés, akkor már lehet nem kellene szedni. Ugye terhesség alatt nem ajánlják, viszont olvastam olyat, hogy elég az első pozitív teszt után abbahagyni. Nagyon reménykedem, hogy most sikerül!
2014. jan. 26. 14:32
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja! Én szedek külön E vitamint és folsavat is...

Drukkolok mindenkinek a mielőbbi gyermekáldáshoz! :)

Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 26. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Sikerült a baba?
2014. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Még nem sikerült, egy hónapig szedtem a premenset, nem mertem tovább, kicsit bekavart a ciklusomba.
2014. márc. 29. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!