Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfejejtettem bevenni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfejejtettem bevenni egy szem fog. Tablettát másnap a következővel pótoltam. Ezután 1hétig kell kegészítő védekezés, de pl ha megszakítással védekezünk az nem jó? Az előváladéktól lehet baj?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés, csak parasztvakítás. Csökkenteni lehet vele a terhesség esélyét, de nem sokkal, mindenképp védekezzetek rendesen!
2012. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz nagy bajotok abból, ha egy ideig kiegészítő védekezést használtok -.- kivéve ha érzékeny rá valamelyikőtök, de akkor addig ne szeretkezzetek...
2012. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előváladéktól bizony lehet baj.
2012. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló vagy teljesen hat, vagy egyáltalán nem, nincs átmenet. Ha hat, akkor 100x is belédélvezhet, nem lesz baj, ha viszont nem hat, az előváladéktól is lehet baj.
2012. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!