Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bella vagy Izabella legyen a...

Bella vagy Izabella legyen a kisbabám neve?

Figyelt kérdés
Melyik a szebb? Először az Izabellára gondoltam, de nagyon tetszik csak simán a Bella név is. Ha Bella lesz, akkor mindenképpen szeretnék második nevet, de mi legyen az? Melyik nevet válasszam?

2014. jan. 26. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Bella jobban tetszik. Viszont ha meg adnál hozzá másodikat, akkor inkább adnám az Izabellát egyben, és nem adnék másikat. Nekem is tetszik az Annabella, vagy az Annabell név is.
2014. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A Bella számomra különlegesebb.
2014. jan. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 uncsila ***** válasza:
A kislányomat IZABELL -nek neveztük el . . .
2014. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Izabella abba benne van a Bella is sztem jobb.
2014. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Izabell(a)

A Bella nekem olyan magában mint egy haszonállat neve...ne kérdezd miért, de egy boci ugrik be róla :'D

2014. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Izabella, de ez szerintem már önmagában is annyira szép, hogy felesleges egy második név. Belláról az általam nem túlzottan kedvelt Alkonyat-sorozat jut eszembe, én biztosan nem választanám.
2014. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen Izabella:)
2014. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!