Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan van, hogy valaki terhes...

Olyan van, hogy valaki terhes de mégis menstruál pár nappal késöbb a vártnál?

Figyelt kérdés
4 nappal kèsöbb jött meg de gyengèbben ès 4 napig tartott, 28 naposak a ciklusaim de most 32 napon jött meg, ciklusom 21. napján beágyazódási tünetem volt, itthon a nem várt elött 2 nappal HCG line tesztel halvány pozitiv volt, kèrtem beutalót laborba terhessèg megállapîtására az negatîv lett ès most szerdán dèlelött folyton nyomott, fájt a mèhemnèl a hasam majd dèlután 4-re görcsölni kezdtem ès barnáztam egèsz nap többi 3 nap kevès vèrrel járt ès hasfeszülèssel (6 naposak szoktak lenni a menstruációm) mára elis mult minden apró vèrzès ès semmi fájdalom csak nèha feszül a hasam. Most este arra lettem figyelmes, hogy a szemèrem ajkam bevan lilulva a mellem beduzzadva (a mellbimbóm 21.naptól a 32 -ik olyan èrzèkeny volt, hogy majd megőrültem) ! Mellèkletben sokat járok pisilni, sokat eszek (hiztam is) ès a megszokottnál èrzèkenyebb lettem sokszor sîrás szèlèn állok..Èrdemes újranterhessègi tesztet csinálnom ?
2014. jan. 27. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen érdemes tesztelned! Remélem összejön. Majd írd meg mi lett.
2014. jan. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor holnap veszek tesztet, remèlem baba különben nagy a baj ès mèg hisztèrikusabb leszek na meg rettentően fèlek, hogy valami vîrus vagy fertőzès..bár nem viszket nem èg ès nem is szagos a vizeletem sem a folyásom, a menstruáció elött is sűrű volt ès ma visszatèrt ..a babának nagyon örülnènk már !
2014. jan. 27. 01:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy terhes és mensturál nincs. Olyan, hogy terhes és vérzik, olyan van. A szervezet emlékszik a mensturációra és nem ritka, hogy az első kimaradt alkalommal van valamennyi vérzés. Az is lehet, hogy megsérült egy ér, vagy progeszteron hiány van, vagy vetélés. (nem idegesíteni akarlak, nem kell arra gondolni, hogy az okozza a vérzést, csak az is okozhat, de az fájdalommal és egyebekkel járna)

A hízást és a sírást viszont korai, hogy a terhesség okozza szerintem. Lehet, hogy valami bánt, ergo sírsz és többet eszel. Persze, lehet, hogy tévedek.

2014. jan. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!