Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhesvitamint ajánljátok?

Melyik terhesvitamint ajánljátok?

Figyelt kérdés
Több mint 4 éve, mikor a kisfiamat vártam, Elevitet szedtem. Akkor ezt ajánlotta az orvos és a védőnő is. Azóta többféle terhesvitaminról hallottam/olvastam, így tanácstalan vagyok. Ti melyiket ajánljátok teherbeesés előtt és terhesség alatt?
2014. jan. 27. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is 4 éve az Elevitet szedtem a lányommal. Most hánytam tőle, így a második lányommal a Gravidát szedtem, attól nem volt semmi bajom.
2014. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elevit.
2014. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Femibiont szedek, ezt ajánlotta az orvosom, meg ahogy utána néztem, ezt isteníti mindenki, állítólag ettől nem hízunk sokat és a baba se lesz óriási. Mondjuk drágább, mint a többi, sokan pont ezért nem szedik, de szerintem olyan sokkal azért nem kerül többe. Egyébként nem vagyok tőle rosszul, nem hányok, semmi bajom, és nem is olyan bazi nagy, hogy ne lehetne lenyelni.
2014. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az elevitet ajánlom nem híztam tőle egyáltalán. Terhesség elején végén és szoptatás alatt is szedtem nem volt semmi gondom vele.Az meg hülyeség hogy nagyobb lesz a baba kisfiam született 3450g szerintem normális minden barátnőm ezt szedi:)
2014. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én LadeeVit-et szedek. Véletlenül találtam rá. Több helyen dicsérik. Először az Eleviten, illetve a Gravidán gondolkodtam, de több helyen olvastam, hogy hányás, hasmenés társul. Úgyhogy kipróbáltam, és teljesen meg vagyok vele elégedve. És ebben van Omega-3 is.


[link]

2014. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!