Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek gondja van a ciklusa...

Akinek gondja van a ciklusa hosszaval, es szed Meforalt, mennyi ido mulva jott meg a menstruacioja?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ddiétát tartod? Sportolsz? Mennyire súlyos az Ir-ed? Kell fogynod? Egyén függönnyel kinek mikor jön meg akinek súlyosabb az állapota akár több hónap van akinek 1-2 hónap! Diéta és sport a kezelés hatékonyabb része a gyógyszer csak arra segít rá, magában nem elég!
2014. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta tartod a diétát, mennyits sportolsz. Nekem 3 hóna alatt rendeződött a ciklusom, de a doki fél év múlva mondta, hogy már próbálkozhatunk.
2014. jan. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En juniusban kezdtem szedni es juliusban jott meg, utan beallt 34-35 naposra. Ez meg 2012ben volt, most itt szuszog rajtan m lanyom:-)
2014. jan. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még csak 3 hete derült ki nálam az IR, pajzsmirigy alulműködés. (már 45 napja nincs menstruációm, mondjuk előtte is majdnem 100 napra jött meg) Azóta tartom több kevesebb sikerrel a diétát - még bele kell szoknom, és sportolok.

Csak kíváncsi voltam, kinek milyen eredményeket hozott a kezelés.

2014. jan. 28. 09:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem bogyó előtt 60on felül volt a ciklusom. Amint elkezdtem szedni az orvosságot, 55napra jött meg,majd 44re(32.napnál volt peteérésem),utána ismét 60,majd 35,és utána is maradt a 35nap. És ekkor a diétát se tartottam,8órát mozogtam a munkahelyemen,ennyi.
2014. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!