Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal nem védekezünk, és...

A párommal nem védekezünk, és csináltam 2 tesztet mindegyik negativ lett. De vannak jelei h terhes lehetek hányinger, mellfeszülél, fokozott étvágy. Viszont a 38. napra megjött a menseszem. Szerintetek akkor már nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2014. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tünetek...eleg korai nem???

Szerintem nem vagy terhes csak bekepzeled a "tüneteket"

2014. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a teszteket? Együttlét után hány nappal? És hány napos szokott lenni a ciklusod?
2014. jan. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
34napos szokott lenni,és együtt lét után 2 hétre rá csináltam az elsö tesztet. A második tesztet pedi rá 2 hétre megint.
2014. jan. 28. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy terhes, főleg mivel a második teszt is negatív lett! Egyébként nekem is voltak tüneteim,de annyira, hogy biztos voltam benne,hogy terhes vagyok,már el is kezdtem szedni a folsavat, de kiderült,hogy nincs baba!
2014. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ennek bármi más oka lehet. Ma már a tesztek elég meg bizhatok. Plusz együttlét után 2 héttel teszt?? Kicsit koraiak a tünetek nem hiszem,hogy teherbe estél. Ne aggodj:)
2014. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kicsit furcsa h nem estem teherbe mivel nem védekezünk de majd legközelebb :)
2014. jan. 30. 17:42
 8/8 anonim válasza:
A tünetek lehetnek pszichések is, de a menstruáció tudja pont ugyanazokat a panaszokat előidézni, mint a terhesség. De nagyon kevesen esnek 1-2 hónap alatt teherbe, ne görcsölj rá!!! Anno én is totál görcsösen akartam, nem sikerült, de most itt szuszog mellettem egy "feladom, nem lesz gyerekem" baba.
2014. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!