Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelennek meg a terhesség...

Mikor jelennek meg a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés

Hány hét elteltével jelennek meg az átlagos tünetek mint pl.

-hányás/hányinger?

-fáradtság

-nagyobb étvágy?


1. hétben előjöhet már az utóbbi kettő?



2013. júl. 17. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
6-8. héten legkorábban, émelygés/hányás formában. A nagyobb étvágy még ennél is később.
2013. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

nem. a tüntetek jelentkezése a fogantatástól számítottt minimum 3-6. hét

de egyénenként nagyon változó

halottam olyan kismamáról, akinek a 15. hétig az égeygadta világon semmi tünete nemvol a pocak nővésén és némi gyenge fejfájáson kívül :)

2013. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert legutóbb 1 hete szexeltem a pasimmal és megijedtem, hogy valami történhetett. :// Köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 17. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmilyen tünetem nem volt egyik terhességemnél sem az első három hónapban.

De ez annyira egyéni mindenkinél, hogy ebből nem szabad kiindulni. Előfordulhat, hogy Te már egy hét után fáradékony leszel és hányingered is lehet, mert a hormonok már dolgoznak. Az étvágynak még nem feltétlenül kellene nagyobbnak lenni, ugyanis nincs miért. Majd ha már nagy lesz a baba.

2013. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a hányinger a 7. héttől kezdődött.

Hányni először a 15. héten hánytam...

Fáradtság volt végig persze de nagy alvó vagyok alapból is.

Nagyobb étvágyam sosem volt.

2013. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. hétben még semmilyen tünet nem jöhet elő.
2013. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem az első tünetem az volt, hogy 16 hetesen megéreztem, ahogy mocorog :) Utána sem volt más a mocorgásán és a növekvő pocakon kívül. De van olyan ismerősöm, akinek a nemvárt előtt 1-2 nappal kezdődtek. Én hiszek abban, hogy számított, hogy úgy álltam hozzá, hogy márpedig nekem nem lesz semmi bajom.
2014. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!