Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27-28án kellett volna megjönni...

27-28án kellett volna megjönnie, tehát 1-2 napja késik, elmúlt a mindjárt megjön érzésem ami 4-5 napig is volt, de mára semmi. Terhesség?

Figyelt kérdés
Csináltam ma reggel tesztet, ami negatív lett! Ennek ellenére reménykedhetnek még? Vagy valami más gond lehet ami miatt nem jön meg? Ja és tegnap egy kis világos barnás-sárgàs folyásom volt.

2014. jan. 29. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni. De reméljük tévedek.
2014. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy napos késésnél ,már pozi volt a tesztem!!

Remélem gratulálhatunk!!

Ird majd meeeeg

2014. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekemis így volt, rá 3 napra megjött:/
2014. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Még mindig nincs semmi, és egyáltalán nem is érzem úgy hogy meg akarna jönni. Mint már írtam, egy minimális nagyon világos barnás folyásom volt, azóta semmi... X-epil tesztcsíkkal teszteltem, lehetséges hogy tévedett? Vagy még korai volt? Lehetett akár késői peteérés is nem? És akkor az a tegnapi barna maszat beágyazódási vérzés.. Jaj de nem akarok már ennyire kombinálni, csak nagyon szeretnénk babát! Kistesó lenne, van már egy 22 hónapos gyönyörű kislányunk! :)
2014. jan. 29. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!