Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikbeülti utáni 10. napon...

Lombikbeülti utáni 10. napon vagyok. Holnap kellene megjönnie, már 4-5 napja mindjárt megjön érzés van, viszont a cicifájdalom teljesen elmúlt, mert az is le akart szakadni. Jártatok már hasonló cipőben, és terhesség lett belőle?

Figyelt kérdés
Lombikosok, nektek mikor mutatta ki először a teszt a terhességet? Tesztet eddig a one steppet használtam mindig, de ma reggel a facelle tesztcsíkot kipróbáltam, ami 25-ös, és mintha halvány pozi lenne, de akkor a one step 10-es teszten meg nincs semmi?? fura. ma utána olvasgattam a facelle tesztnek, és néhányan azt írták, adhat álpozitív eredményt...vélemények erről?
2011. márc. 22. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!!

Én októberben ezzel teszteltem mikor terhes lettem és nem adott álpozitivat!!Ráadásul nem 1-2 tesztet löttem el...hanem vagy 10 ugyan ebböl és mindegyik határozott volt:DD

2011. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
terhes vagy, tuti!
2011. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat :) hát....akkor az idő majd eldönti...bár én akkor is azt mondom, hogy mutatnia kéne már ilyenkor, nem is halványan, egy 10-esnek meg pláne :) ezért volt a bizonytalanságom :)
2011. márc. 22. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Tesztről nem tudok, de nekem semmi más tünetem nem volt, mint egy mensi előtt, mindjártmegjön érzésem is volt. Teljesen le is tettem a babáról.

22 h lombikos km

2011. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!