Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki mára nem...

Van itt olyan, aki mára nem várja a menszit és babát szeretne? Izguljunk együtt! Nekem szurkál a hasam, de nem olyan erősen, mint általában mielőtt megjön.

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 08:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia :) neked mikor kellene megjonie ?? vagy mikor volt utoljára, nekem december 28 án es azota sennmi, nekem késik egy picit, terheségi tunetem nincs, max többet eszem! eleinte érzékenyek voltak a melleim, elmult es ujra kezdodott, gondoltam meg fog jönni, de ujra elmult a melérzékenység, most már én sem értem magam , nekek terheségi tuneted

van ??

2014. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
En jövő hétre nem.Drukkolok neked!! :-) nekünk kistesó lesz ha elhatarozza végre magát. ..Már egy jó pár hónapja várjuk.
2014. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Remélem érkezik kisteso :) szoritok neked én még várom ezt a 2 napot es ha nem jon meg akkor tesztelek egyet :) (Erika)
2014. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok,én szombatra nem várom,nekem menzi szerű görcseim vannak,nem túl erősen,de érzem :)

Második babánk lenne :) remélem most már bevackolta magát :)

2014. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem ma kellene megjönnie. Még nem jött. De mindig úgy érzem majd most, de még semmi.
2014. jan. 29. 14:39
 6/14 A kérdező kommentje:
És rengetegszer kell wc-re mennem.
2014. jan. 29. 15:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Mi lett végül? Kettes.
2014. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tegnap nem bírtam tovább megállni, és este csináltam egy tesztet, de negatív lett :( Viszont továbbra sem jött meg, és most nincs is olyan érzésem, hogy megakarna.
2014. jan. 30. 08:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem ha aznap negatív akkor mindig megjon.De azert drukkolok neked.
2014. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, ma reggel csináltam még egy tesztet, és egyértelműen pozitív! Olyan boldog vagyok!
2014. jan. 31. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!