Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Egy hete késik a menstruációm. 3 hete fáj mind a kettő mellem ( nem olyan vészesen fáj...csak kellemetlen), meg nagyon érzékenyek a mellbimbóim. Úgy 2 napja fáj a derekam. Más tünetem nincsen. Nem tudom hogy most terhes vagyok -e vagy csak a hormonok játszadoznak velem. Nagyon örülnék ha baba lenne. Láttam már, hogy sokan írtak olyat, hogy olyan érzésük van mintha meg akarna jönni...de nem jön meg nekik, mert terhesek. Nekem tegnap olyan érzésem volt mintha meglenne...mert nagyon fájt a derekam..meg néha begörcsölt a hasam is. Most nem tudom, hogy ez is tünetnek számít -e vagy csak azért volt mert meg fog jönni hamarosan.Tesztet még nem mertem csinálni, mert sokszor csalódtam már...ha jövőhéten sem jön meg akkor csinálok, csak türelmetlen vagyok már. Ezért kérem a segítségeteket. Ha valaki volt már ilyen helyzetbe vagy hasonlóba, akkor légy szíves írjon.

2014. jan. 29. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Tök mindegy, hogy itt mit írunk, de szerintem 7 nap késés azért elég jó, te tudod, késett már máskor is ennyit?


Én még várnék pár napot a teszteléssel, a múltkor 5 nap késés után teszteltem, mert már minden tünetet produkáltam, neg.lett és másnap megjött, úgyhogy megfogadtam, hogy most már csak 14 nap késés után fogok tesztelni.

Mi több mint 1 éve próbálkozunk, ti mióta?


Sok sikert! :)

2014. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem szokott késni a mensid akkor esélyes a terhesség. Én biztos, hogy ellőnék egy tesztet.
2014. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

szerintem már nyugodtan tesztelhetsz. ha esetleg negatív, legalább nem éled bele magad és izgulsz egész hétvégén.

Tesztelj holnap vagy holnap után, reggeli vizeletből. Drukkolok!

2014. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Lienah ***** válasza:

Nekem volt már soxor ilyen, mindig szinte azonnal teszteltem (pedig azért nekem volt olyan hogy hónapokat "késett").

Legutóbb is negatív lett, majd 2 héttel később a párommal való vita következtében (hajtotta, hogy csináljak még egy tesztet) vettem és csináltam egyet. Pozitív lett.


Jah igen a tünetekre csak annyit tudok mondani, hogy:

szinte minden nap olyan érzésem volt, hogy nah ma megjön. Aztán semmi... A derekam ugyan nem fájt, de a melleim... huhh, brutál volt, még a póló (melltartó nélkül) is fájdalmas volt.

2014. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi hogy írtál. Az az érdekes, hogy eddig soha nem késett mindig pontosan 30 napos volt a ciklusom, kivéve előző hónapba, mert akkor 40 napra jött meg, és akkor is azt hittem, hogy biztos, hogy terhes vagyok, csináltam is 3 tesztet, de sajnos mind negatív lett. El is mentem az orvoshoz, csinált prolaktin vizsgálatot, de normális lett az érték...erre én nagyon megijedtem, mert féltem hogy akkor biztos hogy valami ciszta lehet.(de akkor még nem jött meg). Adott az orvos beutalót, és február 18-ra kaptam időpontot uh-ra. De addig még sok idő van...most is kétségbe vagyok esve mert nem tudom hogy ciszta lehet vagy esetleg baba...Én arra gondoltam (mert azt írták a cisztáról hogy akkor kimarad a menstruáció de nekem végül is meg jött csak késett) hogy lehet hogy csak egy kisebb ciszta lehetett és azért késett. Most meg lehet hogy azért nem jön meg mert még nagyobb lett...vagy mert terhes vagyok.(olvastam hogy cisztával is teherbe lehet esni, mert akkor felszívódik) Vagy lehet hogy nem is volt ciszta nem tudom, csak én gondolom. Most én is várok még a tesztel, mert már nem akarok csalódni.Mi igazából nem próbálkozunk, hanem úgy vagyunk vele hogy ha jön jön ha nem nem.
2014. jan. 29. 14:19
 6/17 Lienah ***** válasza:

Jah és jó babavárást:

25+5hkm

2014. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Azért még várok a tesztel, mert még csak egy hete késik. Előző hónapba meg 9 napot késett, és megjött. Csak az előző hónapba nem fájt a mellem. meg nem is volt érzékeny. Gratulálok a babához. ( a pozitív tesztesnek)
2014. jan. 29. 14:22
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen neked is!!! Remélem hogy az vagyok.

:)

2014. jan. 29. 14:23
 9/17 A kérdező kommentje:
Majd írok jövőhéten, hogy mi lett az eredmény. :)
2014. jan. 29. 14:24
 10/17 Lienah ***** válasza:

Köszi:)

És szorítok:)

2014. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!