Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasszurka mar 1hete, erzekeny...

Hasszurka mar 1hete, erzekeny mellbimbok, emelyges es puffadas foleg estere, hol mar valamikor ugy nezek ki mint 1 nagy lufi. Februar 5en kene a nemvartam jonnie. Lehetseges hogy terhesseg van a dologban?

Figyelt kérdés
Az elmult hetekben nagyon sokszor voltunk egyutt a parommal, sot az ovulacioi napokban is. Nagyon szeretnenk mar 1 kisbabat csak felek magam bele elni 2 negativ teszt utan. A fentiekben leirt tuneteim vannak es mar van hogy nemtudok ranezni valamelyik kajara mit idaig szerettem mert oklendezes fog el tole.

2014. jan. 29. 14:48
 1/7 Eufrozi ***** válasza:
Szerintem ha még mindig nem jön meg február 5-én,akkor csinálj egy tesztet.:)Én mindig ezeket a tüneteket produkálom,szerintem a tudat alattim már nagyon szeretne egy kisbabát.és ezért.Remélem Veled nem ez játszadozik.Drukkolok!!!
2014. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom es remelem Neked is sikerul ossze hozni a kisbabat :)
2014. jan. 29. 19:43
 3/7 Eufrozi ***** válasza:
Szia!Most,hogy érzed magad?Megvárod a 5-ét tesztelésre?
2014. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia, a puffadas az meg mindig megvan, de mar nagyon kezd zavarni, emelyges valamelyik eteltol. A mindjart megjon erzes elmult 2 napja, most mar csak szurkalast erzek a jobb oldalon. Nagyon sokat jarok pisilni a viszketes meg par napja jott vissza, mivel megszunt par mapra :) testet csinaltam tegnap, fel is raktam, mivel nemtudtam h most ez positive vagy negative. de reggel korai vizeletbol csinalok meg egyett, ert ezt tegnap este csinaltam sajna...
2014. febr. 3. 14:05
 5/7 A kérdező kommentje:
szia, megcsinaltam a tesztet es bizony h positive lett :) olyan nagy a boldogsag, nemtudom elhinni :)
2014. febr. 3. 17:25
 6/7 Eufrozi ***** válasza:
Most olvasom,hogy pozitív lett a teszt:)Nagy-nagy gratuláció.:)Én is reménykedtem,mert tegnap kellett volna megjönnie,helyette kávésbarna folyás jelentkezett,ma meg már sötétebb,szerintem meg fog sajnos jönni:(De nekem is egyszer sikerülni fog,csak nem jött el még az én időm:)
2014. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonjuk :) Neked pedig szivbol kivanom hogy ossze jojjon a baba :)
2014. febr. 18. 03:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!