Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy az együttl...

Gabszem kérdése:

Létezik olyan, hogy az együttlét utáni napon már émelyeg valaki?

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél nem tapasztaltam ilyet, de sose szokott gyomorproblémám lenni és olyan fura.
2014. jan. 30. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, persze. Csak az nem azért van, mert terhességi tünet lenne, hisz még akkor be sem ágyazódott. Más ok miatt viszont természetesen előfordulhat.
2014. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Terhesség miatt nem. Rossz vacsi miatt persze.
2014. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, de annak semmi köze a terhességhez.

Gyomorrontás, vírusfertőzés, bélflóra egyensúlyának felborulása, vérnyomásprobléma, ezek mind-mind okozhatnak kellemetlenségeket, émelygést, előbbiek hányingert, hányást.

2014. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhessegtol kizart! De ha mar voltal terhes ezzel te is tisztaban kell h legyel h ilyenkor nem lehet attol.
2014. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elvileg nem, bár velem is ugyanez volt! 2 nappal együttlét után émelyegtem reggel, de tudtam, h ez még nem lehet a terhességtől! Viszont onnantól kezdve 4 napig minden reggel rosszul voltam! Nem akartam elhinni, h csak beképzelem! Ezek után 1-2 napig megint semmi, majd megint rosszul lettem reggel! Ez a peteérés után volt kb 8-9 nappal, és mivel volt beágyazódási vérzésem, ezért tudtam, h valami csak történik velem! Aznap (4 nappal a nemvárt elött) csináltam egy tesztet, ami halványan pozitív volt! Nemvárt napján a 2 csík már sokkal erősebb volt! Szóval visszatérve a kérdésedre, nem hinném, hogy a terhességtől voltam rosszul, de az tuti, h köze volt hozzá! :)


5 hetes km

2014. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!