Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a vaterás...

Mennyire megbízható a vaterás ovuteszt?

Figyelt kérdés

Eszerint pozitív, de pl a corax negatív. Clearblue pozitív, de ami érdekel titeket csapott e be úgy hogy falsch pozitívat mutatott a vaterás?

[link]



2014. jan. 26. 16:55
 1/7 FKKTorp ***** válasza:
Nekem jó jelezte a vaterás, és össze is jött akkor a baba.
2014. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer se csapott be! Csak onnan veszek!
2014. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az első gyermekemnél coraxos lh tesztet használtam, azon most újra megnéztem és 1-2 árnyalattal halványabb a kontrollnál. a vaterás meg így nézett ki 5 perc után..viszont éreztem du ovus fájdalmat is, ezért néztem meg teszttel egyébként, mivel amúgy 29-re vártam csak az ovut..és meglepett hogy a vaterás kijelezte.

egyébként volt egy januárban lejárós clearblue digitálisom, rosszult tettem be vagy nem tudom, de nem adott ki jelet, viszont mikor kihúztam a kütyüből két egyfomra csíkos volt, így poritívnak teszteltem azt is. akkor úgy néz ki most 2 nappal előbb van ovum..

Szerintetek is pozi ez igaz?

kedden, szerdán és szombaton voltunk együtt, holnap-holnapután lesz az ovu elviekben, azaz hétfő vagy kedd, inkább hétfő, ma már nem de holnap tudunk együtt lenni, ez így elégséges szerintetek?

2014. jan. 26. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én terhességi tesztet vettem a vateráról, ami a 10. DPO-n már pozi volt, szóval az extra megbízható volt, ezért gondolom az ovu teszt is az ;)

Sok sikert :)

2014. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én először a One Stepet használtam, majd - megerősítésképp - a One Stepet és a Wondfo-t párhuzamosan (mindkettőt a Vateráról rendeltem).

Ugyanazt mutatták és egyértelműen mutatták az ovut. Sőt, mindkettőn (de a Wondfo-n főleg) lehetett látni picit az erősődést is a pozitív előtti napon. Tehát azt is tudtam előre, hogy holnap már pozitív lesz a teszt (de ez lehet, hogy nem mindenkinél van így).

2014. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma megpróbáltam a clearblueval ami ugye ebben a hónapban lejárt szavatosságilag, tegnap a vaterással együtt pozit mutatott és ma negatívat, sajnos másom már nincsen itthon, de elviekben akkor jól mutatta, mert ha rossz lenne akkor akár ma is mutathatna pozit..

elvileg szerdára számítottam rá, de ma van:-)

ha nincs tegnap az ovufájdalmam a jobb petefészkemnél eszembe sem jut tesztelni, de le akartam ellenőrizni jól jelez e a testem és igen!

ma megpróbálunk együtt lenni! szurkoljatok!

ha most megfoganna nagyon durva lenne, mert akkora lennék kiírva pár nap eltéréssel mint az első picimmel voltam :-D

2014. jan. 27. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ma van a pé-d, akkor szerintem a szombatiban és a maiban, holnapiban bízhatsz, a kedd+szerda túl messze voltak. Hajrá!
2014. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!