Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikeres lehet-e az első...

Nuvolyna kérdése:

Sikeres lehet-e az első inszemináció?

Figyelt kérdés
hétfőn lesz az első inszeminációm, elméletileg sem a páromnak, sem nekem nincs eü problémánk, annyi, hogy mint kiderült, genetikailag kevesebb petesejtet termel a szervezetem, így nehezebben esek teherbe. Mivel már 36 múltam, így sokat nem várhatok, 2 inszem, majd lombik...mennyire reménykedhetek, hogy esetleg már az első sikerül?

2014. jan. 30. 11:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Az egyik volt kolléganőm is 30-an túl kapott észbe, hogy csak kellene már egy baba... Első inszemináció sikerült, már 5 hónapos a kislánya. :) Csak pozitívan! Mellesleg én múlt héten voltam, 8 nap múlva tudom meg, hogy sikerült-e.
2014. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

köszönöm, mindig jó pozitív történeteket hallani :-) én nagyon-nagyon rég szeretnék már babát, szinte az egyetem befejezése óta, de sajnos az előző párom nem volt ebben partner és csak nagyon későn találta ki :-(

most meg már 2012 január óta próbálkozunk...merre voltál?

2014. jan. 30. 12:15
 3/28 anonim ***** válasza:
Nekem 32 évesen sikerült az első, szintén nem találtak semmi egészségügyi problémát egyikünknél sem. Sok sikert!
2014. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
köszönöm :-) és gratula :-)
2014. jan. 31. 08:31
 5/28 Lilla 0210 ***** válasza:

Szia, nekem ma volt az első inszeminációm, és a kórházban beszélgettem egy lánnyal, akinek az első sikerült, most indul a 2. babáért a küzdelem náluk.

Szóval bízom benne, én is szerencsés elsők között leszek, és drukkolok nagyon neked is:-)

2014. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hol voltál? Nagyon -nagyon drukkolok :-) annyira jó lenne, ha így sikerülne, mégiscsak majdnem "természetes" :-) elmondod, miért döntöttetek inszem mellett?
2014. jan. 31. 15:34
 7/28 Lilla 0210 ***** válasza:

SOTE-n volt. Sajnos nálunk sem jön a baba 2 éve, ismeretlen az ok, minden rendben velünk, és mégsem sikerül.:-( De azért én bízom benne nagyon, ma egész nap pihiztem, és a hétvégén is csak akkor fogok felkelni, ha muszáj :-)

Gondolok rád hétfőn.:)

2014. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
De izgalmas, nagyon nagyon drukkolok :) ez a legrosszabb, mikor ismeretlen az ok, olyan tehetetlennek érzem magam :( mikor kell az első tesztet csinálnod? érzel valamit? :)
2014. febr. 1. 19:07
 9/28 Lilla 0210 ***** válasza:

Köszönöm:-)))

Inszem után 14 nappal már lehet tesztelni:), és fogok is:)

Nem érzek semmit egyébként.

Drukk neked holnapra, és majd írd meg mi volt, és hova jártok.

2014. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Szia, túl vagyok rajta, most jön a legnehezebb, a várakozás. Én a Kaaliba járok (remélem már nem sokáig) :). Amit furcsálltam, hogy nem volt előtte UH így fogalmam sincs, hogy jó volt-e az időzítés az Ovitrelle után :( . Remélem a dokinak van olyan rutinja, hogy jól saccol :). Fogalmam sincs, honnan tudhaton, hogy tényleg volt tüszőrepedésem :( nálad minden rendben? Milló drukk
2014. febr. 3. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!