Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Allergia vizsgálatra megyek...

Allergia vizsgálatra megyek hamarosan, befolyásolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Már egy ideje próbálkozunk, eddig sikertelenül. Most múlt el a menstruációm, ebben a hónapban is nekikezdenénk (vagyis már februárra értem, természetesen) de jövőhéten időpontom van allergia vizsgálatra. A háziorvosomat nem akartam megkérdezni erről, egyelőre nem akarom az orrára kötni, hogy babát tervezünk.

Vitaminokat nem szedhetek a vizsgálat előtt egy héttel, szóval ennyi "hátránnyal" indulok. Maga a vizsgálat "bekavar" a dologba, vagy ne aggódjak? :)



2014. jan. 30. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, hogy befolyásolja a teherbeesést az allergiavizsgálat, ne aggódj emiatt.
2014. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jan. 30. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes azért rákérdezni majd a vizsgálatot végző dokira.Legfeljebb célszerű ezt a hónapot kihagyni a próbálkozással.Eleve praktikus lenne felkészülésként egy méregtelenítés és a szervezetetek feltőltése vitaminokkal, ásványi anyagokkal, majd az áldott állapotodban is a baba fejlődésének megfelelően fogyasztani az éppen megfelelőket, így hamarabb lesztek sikeresek és a baba is egészségesebb lesz.Az allergiádat is lehetne gyógynövényekkel kezelni, mert az viszont , ha nem kezelik kihatással van a babára, nagyobb a valószínűsége, hogy ő is allergiás lesz.Sok jó tapasztalat van velük, még kilátástalan esetekben is. Sok sikert!
2014. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az allergia vizsgálaton az alkarodon végig pötyögtetnek folyadékot,aztán egy izével megsértik a bőrt. Ahol piros az pozitív. A másik lehetőség a vérvétel. Azt laborban végzik.


Semmi közük hozzá.

2014. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!