Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Teherbe eshetek így...

Segítség! Teherbe eshetek így vagy sem?

Figyelt kérdés
Már egy ideje próbálkozunk, de eddig még nem jött össze a baba. Attól félek, hogy mivel kifolyik belőlem az " összes" sperma, nem tudok teherbe esni. Az első terhességnél, abból tudtam, hogy sikerült, hogy hallottam egy szürcsölő hangot torna közben és amikor felálltam egy csepp sem jött ki belőlem. Most ezt az állapotot nem tudom megismételni.
2014. jan. 30. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az életképes sperma , hidd el, igen gyorsan eléri a petesejtet. Annyit segíthetsz, hogy kispárnát teszel a feneked alá és egy ideig úgy is maradsz fekve.
2014. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mondják, hogy ha szex után gyertya állásban vagy vagy legalább alá polcolod a derekad, akkor könnyebben célba él, nem kell küzdenie a gravitáció ellen. Azt sem javasolják, hogy egyből felpattanj szex után, 10-15 percig érdemes fekve maradni. De kétlem egyébként, hogy ki tudna úgy folyni, hogy ez legyen a gond :)

Mióta próbálkoztok? Tudod pontosan, hogy mikor van peteérésed? Hőmérőzés?

2014. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az első terhességnél, abból tudtam, hogy sikerült, hogy hallottam egy szürcsölő hangot torna közben"

Jesszus.

Na most szexeltetek vagy tornáztál mikor teherbeestél?

Szürcsölő hang?

2014. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Friss próbálkozók vagyunk ez a 4. hónap.

Attól félek, hogy nincs eléggé nyitva a méhszájam, ahhoz, hogy bejusson az egész anyag.

Szó szerint szürcsölő hangot hallottam, mint amikor szívószállal iszod meg az utolsó korty vizet.

Most azonban hiába a polcolás és a torna is. Azon szerencsések közé tartozom, akik érzik az ovulációt. :)

2014. jan. 31. 00:37
 5/6 anonim ***** válasza:
tudományos folyóiratban azért ne publikáld eme szürcsölő elméleted! :D
2014. jan. 31. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben, nem fogom, ez egyéni tapasztalat!

De halljátok, 20 perce keltem fel kb és olyan ovulációs fájdalom gyötört, hogy egy kanalat nem bírtam megemelni. Ezek szerint nekem is az e vitamin volt a segítség. Talán majd most sikerül is. :)

2014. jan. 31. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!