Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek vetélés történt?

Szerintetek vetélés történt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 28.-án teszteltem egy iszonyat halvány pozitívat aztán másnapra,megjött,nagyon megijedtem mert a wc papíron nagyon sötét színű szinte fekete vér darabok voltak..szerintetek ez tuti vetélés volt?? Történt valakivel hasonló? Nagyon rossz helyzetben vagyok mert jelenleg külföldön tartózkódom kb.2hét múlva tudok csak haza menni,hogy orvoshoz menjek

2014. jan. 31. 03:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem vetélés volt. Az unioban tartózkodsz? Mert ha igen és van EU-s tb kártyád akkor rádnéznek.
2014. jan. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetett akár vetélés is, csinálj még egy tesztet, ha az is pozi akkor az volt. A doki nem fog mondani semmit, ebben a korban gyakran előfordul, hogy nem tapad meg a baba.
2014. jan. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet h nem mond semmit de megnézheti h ki ürült e a méh, ha az volt.
2014. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen Németországban vagyok de nincs olyan kártyám :( már 3.napon vagyok de még mindig nagyon vérzek,óránként kell cserélnem:S
2014. jan. 31. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is németországban vagyok (1-vagyok) Nekem ugyebár az EU-s tb-m van itt. Hát, reméljük nem lesz gond, de írj majd ha bejutottál otthon az orvoshoz.
2014. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Énis remélem..Köszi a válaszokat majd megírom,hogy mi lett!:)
2014. jan. 31. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2014. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!