Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell használni a LH tesztet?

Hogy kell használni a LH tesztet?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom hogy kell használni. Az LH tesztet mikor kell elkezdeni tesztelni?Reggeli vizeletből kell?Köszönöm a segítséget.
2014. jan. 31. 13:14
 1/6 FKKTorp ***** válasza:
Délután, lehetőleg minden nap ugyanakkor, és előtte 2órával már ne igyál sokat.
2014. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jézus akkor minden nap kell tesztelni 30 tesz egy hónapban?

Köszönöm a választ:)

2014. jan. 31. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell minden nap. Hány naposak a ciklusaid?

Nekem 28 naposak voltak. Én mindig a 10. napon lőttem el az első tesztet és csináltam 14. napig. Általában nekem a 13. napon volt Pém. Utána már felesleges lövögetni a teszteket. Szóval nem kell 30 darab havonta.

Délutáni pisiből csináld és előtte 2 órával már ne igyál.

2014. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell minden nap tesztelned. De mensi után 2-3 nappal elkezdheted és majd kitapasztalod. Mikor pozi utána már tudni fogod kb. melyik ciklusnapon kell elkezdeni. Nekem pl az este hét óra volt a legjobb tesztelési időpont, akkor szépen mutatta az LH csúcsot.
2014. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemesebb a peteérés körüli napokban. Én menstruáció első napjától számított 10-12. napon kezdtem el használni, hisz tudtam, nekem kicsit később van peteérésem, csak a pontos napot nem tudtam. 7 db elég volt bőven
2014. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom pontosan a ciklusomat mert még szoptatok és nem áltbe 25,26,27-edig.
2014. jan. 31. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!