Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E-vitamin babatervezésnél...

E-vitamin babatervezésnél okozhat fejlődési rendellenességet, ha terhesség alatt is szedem?

Figyelt kérdés
E-vitaminos kérdésnél olvastam kommentnek nagy felkiáltójelekkel, hogy csak a pozitív tesztig lehet szedni. Igaz ez?

2014. jan. 31. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy csak egy esteben ajánlott szedni??? Akkor ha nem elég vastag anyáljkahűrtya, ha nincs iylen problémád akkor hátráltatja a teherbeesést, mert ha túl vastag lesz töle akkor azért nem tud beágyazódni. nekem egyébként nem vastagitott rajta amikor gyógyszer miatt vékoyn volt, kaptam rá gyógyszert és akkor már megvastagodott.
2014. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhességmegtartás céljából kellett szednem, osztályvezető főorvos írta elő.
2014. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd a dokid megmondja, kell-e egyáltalán szedned terhesség előtt is. Egy nemvárt előtti uh-val rögtön megmondja mekkora a vastagság. Nekem pl. rásegítés nélkül is 18-20 mm volt, amire ha szedtem volna, sosem tapadt volna meg a petesejt.

21 hkm

2014. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy tudom nemcsak a méhnyálkahártyát vastagítja meg, hanem a sejtek regenerálódásában is segít, gondoltam vetélés után nem árthat, ha 2 naponta beszedek egy 100mg-osat.
2014. jan. 31. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább terhesvitamint szedj, abban is van e-vitamin, a kettő együtt csak akkor kell, ha a doki javasolja. Sok sikert!
2014. febr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 3. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!