Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az alábbi ovu...

Megnéznétek az alábbi ovu tesztet, hogy pozitív-e? (kép)

Figyelt kérdés

Csütörtökön, szombaton és ma csináltam egyet délben, a pénteket kihagytam mivel a csütörtökin még szinte semmit se lehetett látni. Szerintetek a mai az már pozitív? Ma van a 11. ciklus napom (23-án jött meg utólag) a ciklus.hu 4-re jósolja az ovut. Nem korai még hogy pozitív lett? Lehet még holnap erősödni fog? Ma mindenféleképpen összebújunk, holnap is csinálok meglátjuk mi lesz. Úgy tudom az első negatív napon is érdemes együtt lenni, mert az az 1 dpo. az ovuláció napja. Jól tudom? köszi előre is

[link]



2014. febr. 2. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már éppen majdnem hogy pozitív.:) Nekem az összes netes kalkulátor meg a ciklus.hu is 30-31- re írta az ovut. Nekem meg 25 én volt nagyon erős az ovutesztem és másnap mensis görcseim voltak a nyákom is nyúlós volt. Pedig nekem átlagban 30-32 naposak a ciklusaim.

Tehát lehetséges, hogy most már pozi a teszt. A következő napokban nagyon szeressétek egymást. :)

Sok sikert!

2014. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2014. febr. 2. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak tesztek amik így jelzik a pozitívat, nálam is ilyen volt. Sok sikert! :)
2014. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is :)
2014. febr. 2. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő az lh szintje. Nekem is kb ilyen volt ovukor. :) Az ovu utáni nap az 1 DPO. (Day past ovulation- nap az ovu után)
2014. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!