Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy petevezetékkel sikerült...

Egy petevezetékkel sikerült itt valakinek spontán teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nem aggódtatok minden egyes hónapban az újabb méhen kívüli terhesség miatt, amikor nem védekeztetek?
2014. febr. 2. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyumnak méhenkívüli miatt vették ki az egyik petefészkét, rá 2 évre született az öcsém.
2014. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, anyámnak, velem.
2014. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek volt méhen kívüli terhessége, későn vették észre, el kellett távolítani az egyik petevezetékét. Nem tudom pontosan, de kb 2-3 évre esett teherbe spontán, majd a lánya egy éves kora körül ismét a kistesóval, szintén spontán.
2014. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, én. 36 hetes pocakos vagyok.:) Ráadásul nagyon hamar. 2. hónapban megfogant a baba. Ne aggódj, neked is sikerülni fog.
2014. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még nem tudok nyilatkozni, de én is nagyon aggódom. Decemberben kivették az egyik petevezetékem, méhen kívüli terhesség miatt. Májustól szeretnénk újra próbálkozni, mert külföldön élünk, áprilisban hazautazunk és mielőtt nekilátunk, szeretnék a magyar orvosommal is beszélni. Mindenesetre vettem ovu tesztet, hogy pontosan tudjam figyelni a peteérésemet.

Én most már nem csak egy újabb méhen kívüli terhesség miatt aggódok, hanem úgy általában minden egyéb szóba jöhető probléma miatt. :( Pedig a kisfiammal olyan nyugodt kismama voltam, soha fel sem merült bennem, hogy baj lehet. Ő már 3 éves.

Szorítok Neked!

2014. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Poli - és dermoid cisztával műtöttek. Akkor derült ki, hogy mindkét petevezetékem el van záródva, de csak az egyiket tudták oldani, a másik eredésnél zárva maradt. Ráadásul a férjemnek is csak egy heréje van és így is sikerült, spontán.
2014. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!