Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február hetedikére nem várom,...

Február hetedikére nem várom, és folyamatosan fázom? Volt másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 21:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
február hetedikére nem várod?...mit? kit? nem értem mi a kérdés...
2014. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Akkor kapcsold feljebb a fűtést! Ne haragudj de elég bután fogalmaztad meg a kérdésedet. Az, hogy fázol nem terhességi tünet. Igen, másnak is volt olyan hogy fázott!
2014. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a két dolog között bármiféle összefüggés lenne :) De attól még persze lehetsz terhes. Én 17-re nem várom, és azért fázom, mert hideg van :)
2014. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

Hát kedves kérdező én meg 10.ére nem várom ,és szintén majd megfagyok !

Leírom miben alszom hosszu zokni, nadrág ,felül poló hosszu ujju, ja meg garbós pulóver!!

Én is gondolok erre ,mivel a lányommal mikor terhes voltam nagyon fáztam és azóta vagyok fagyos!!

Remélem drukkolhatok de én megpróbálok 7. én tesztet csinálni hátha mutat majd valamit, annyira izgulok!!

Szorítok neked!!!!!!

2014. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
En nem vagyok terhes, de nagyon fazom, ne hari, de a kettonek nincs koze egymashoz.
2014. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
abban azert nem ertek egyet, hogy nincs koze a kettonek egymashoz. Olyan szinten fazok amiota terhes vagyok, hogy koccanik a fogam neha, pedig fel vagyok oltozve. Ez inkabb olyan belso fazas, sajnos jobban nem tudom megfogalmazni. Bar nalam ez csak a 6-dik het korul jott, es a rosszullettel fokozodott, ha kevesbe voltam rosszul kevesbe faztam. Kivanom, hogy legyen baba, de inkabb a tesztnek hidj majd, addig meg lazits!
2014. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%

február hetedikére nem várja.... és akkor mikorra várja?? :D

ez egy idiota kérdés

2014. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 kistehén válasza:
63%
de mit vár? terhességet vagy hogy megjöjjön nekie? na meg kitől várja és 7.-re?
2014. febr. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

de mit vár? terhességet vagy hogy megjöjjön nekie? na meg kitől várja és 7.-re?


de azt irja, hogy -NEM várja..akkor mit vár? és mikorra? :D

2014. febr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
Fütsél be :) és akkor nem fázol
2014. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!