Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességgel összefügg, hogy...

Terhességgel összefügg, hogy 2 hete folyamatosan fázom?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok és 2 hete folyamatosan reszketek. Nem vagyok lázas, épp hogy a 36 fokot elérem. Már ott tartunk, hogy tegnap este be kellet gyújtani.
2009. szept. 27. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Van, aki fázik és ez természetes. Nekem pont az ellenkezője van. Mindig melegem van, még most is. Szegény férjem meg szinte vacg, mert éjjel még mindig tárva-nyitva van az ablak! :)
2009. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak fázósabb napjaim és én sem értem , miért :)

szintén 7 hetes.

Boldog babavárást!

2009. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, én 10 hetes vagyok és én is fázom állandóan. Az előző terhességem elején is így volt, aztán meg folyton melegem volt, decemberben is nyitott ablaknál aludtam, a férjem meg vacogott a két takaró alatt :)
2009. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet ellene tenni valamit?
2009. szept. 27. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes vagyok és ma a nagy melegben is pulóverben voltam. Meg akarok néha fagyni. Az első terhességem alatt is majd megfagytam, aztán a 8-9. hónap az pont nyár volt, akkor meg meg aakrtam halni a melegtől. Sajnos eddig nem jutottam semmire, hogy lehetne melegebbem:) Csak jól felöltözök.)
2009. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan melegem van,egyszerűen nem értik a körülöttem lévők,hogy nem fázok mezítláb akkor,mikor más már zokniban és cipőben van.
2009. szept. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

16. hetes vagyok és folyton fázok. 21 fok van a lakásban és én majd szétfagyok. A fürdőszobába vettem egy kis olajradiátort, meg még nem akarok begyújtani a központiba, meg anélkül is 20-21. fok van. A férjemnek melege van, én vacogok. Ez van. Téli paplan + polár takaró, én ezzel takarózom éjszaka, így ki lehet bírni, plusz hosszú ujjú pizsama.

Ja, úgy a 8. héttől kezdtem el fázni. Éjjel 2-3 óra a legrosszabb, akkor vacogok, utána meg melegem van.

2009. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van, és az előző babámmal is így volt. A párom ül pólóban, rajtam meg 2 pulcsi, az egyik kötött, és egy takaró. :)

Öltözz fel úgy, hogy jól érezd magad, nekem a pulcsik szoktak segíteni, más nem. :)

5 hetes kismama

2009. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az megnyugtat, hogy nemcsak én vagyok így, bár tudom ez sem engem, sem titeket nem boldogít. Most is a ebben a melegben:atléta, póló, pulcsi, zokni, hosszú nadrág és pléd van rajtam.

De szerintem én még mindig jobb helyzetben vagyok a fázásommal, mint az akinek melege van. A hideg ellen könnyebb védekezni.

Köszönöm a válaszokat. Egyébként kezdtem azt hinni, hogy valami bajom van. Ha elkezdek fázni, mindenki nézeget, hogy nem vagyok-e lázas, de minden hideg.

2009. szept. 28. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!