Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez most positive...

Szerintetek ez most positive vagy negative?

Figyelt kérdés
Esti vizeletbol volt. A parom kert meg ra hogy csinaljuk mar meg....

2014. febr. 3. 07:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2014. febr. 3. 07:51
 2/13 anonim ***** válasza:
Positive
2014. febr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát ha plusz jelnek kéne lennie akkor szerintem negatív, de csinálj még egyet reggeli vizeletből, és lehetőleg más márkájút. Mikor kellett volna megjönnie?
2014. febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pozitívnak látom, de néhány nap múlva ismételd meg egy másikkal.
2014. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ennél a tesztnél nehéz eldönteni, mivel akkor is megjelenhet függőleges vonal, ha nincs is HCG a szervezetedben. Ha ugyanolyan vastagságú és ugyanolyan erős vonal lenne a függőleges mint a vízszintes, akkor azt mondanám, hogy pozitív. Így inkább azt mondom csinálj másik fajta tesztet...

Engem csapott már be ez a fajta teszt.

2014. febr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez bizony pozitivnak tunik. Csinalj reggelibol is valami mad fajtat, de sztem latszik a kereszt mind a ketton. Egyszerre csinaltad a kettot?
2014. febr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

elsőre azt mondanám hogy negatív, viszont halványan talán pozitív

nekem a medi-lab mindig bejött, érzékeny teszt próbáld meg avval vagy bármi mással ami érzékeny teszt

2014. febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
vegyél sima tesztcsíkos tesztet, ez szerintem negatív. bár ott egy halvány függőleges csík, de nincs színe.
2014. febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszoom a valaszokat. Ma szeretnek bemenni a supermarketba haza fele munkabol, es venni meg 1 testet majd megcsinalni a reggeli vizeletbol. Nemtudtam hova tenni tegnap h most ez mi akar lenni, de az egyik valaszolonak, ez 1 db test, csak ket kepen :) de koszonom szepen a valaszaitokat meg1x :) reggel majd testelek es kiderul!
2014. febr. 3. 14:01
 10/13 A kérdező kommentje:
Itt 1 masik: [link]
2014. febr. 3. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!