Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » FER 14! Tapasztalatok érdekeln...

FER 14! Tapasztalatok érdekelnének!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leírom nektek tömören a lényeget:

2 éve próbálkozunk a babával, 1 éve tudjuk, hogy páromnál probléma van. Adtunk magunknak még egy évet próbálkozni, hátha, de semmi.

Páromnak nem szálltak le a heréi kiskorában, műtéti úton oldották meg, így a diagnózis olizogoo-astheozoospermia. Azaz kevesebb van, és kevés a mozgó.

1 ml-ben 12 millió van, ebből 45% mozgó (10% gyors), 55% álló.

Az orvos azt írta a papírra, hogy ajánlott inszemináció.

A kérdés igazából az, hogy ilyen esetben használhat-e a FER 14? Mivel nem az életmódja miatt lett ez az eredmény.

Van akinek esetleg hasonló körülmények között bevált ez a vitamin?

Kicsit hosszúra sikeredett. :)



2014. febr. 3. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
igen használhat és én angyon sok jót hakkottam már róla. igaz nálunk velem van a gond de évek óta forgok meddöságis körökben, klubbokban és nagyon sok jót hallottam már róla. Olyat is tudok akinek 0-ról lett pár ezres eredmény és igy lombikkal lehetett babájuk.
2014. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! :) Akkor rendelek egy csomaggal, és meglátjuk. :)
2014. febr. 3. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is szedte párom, két hónap alatt teljesen rendbe jött tőle, azóta is szedi....amúgy a profertil is jó!

2014. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Neked is köszi a választ. Utána nézek ennek a vitaminnak is. :) És nektek mennyiről indult, és mennyi lett a kezelés végére a spermaszám?
2014. febr. 3. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!