Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik tapasztaltak ilyet...

Akik tapasztaltak ilyet elsősorban azok válaszát várnám ha lehet, de bárkit meghallgatok szívesen. Lehetséges a terhességem?

Figyelt kérdés
Sohasem volt rendszeres menstruációm, még fogamzásgátló tabletta(Diane) alatt sem, viszont az beállította nagyjából és a szedése alatt mikor az 1 hetes szünet volt, ahogy szünet lett körülbelül a 5-6. napra jött meg rendes vérzéssel és volt mikor egy hétig de általában 5-6 napig tartott. Már körülbelül 4-5 hónapja nem szedem az antibébi tablettámat, letettem szünetet tartok vele és a menstruációm ismét szabálytalanná vált ami nálam azt jelenti hogy nincs meghatározott 27. vagy 28. napra jön meg hanem hamarabb és ez változik viszont most a decemberi hónapban alig jött meg nagyon kevés vérzés volt ami föltűnt hogy nem ennyi szokott lenni, karácsony után csináltam tesztet de negatív lett. Így hát vártam, januárban elkezdett görcsölni az alhasam, mintha meg akarna jönni, meg fölpuffadtam, hányingerem volt párszor, szédültem és szúr/t a köldököm környéke kicsit, olyan mintha valaki birizgálná az alját bentről. Jó pár kiló fölszaladt rám, bár nem vagyok nádszál alapból sem, viszont kikerekedtem eléggé. A hasam is megnőtt, úgy megyek mintha alig bírnám el, a hányinger elmúlt sokat eszek viszont, kívánok egy két dolgot. Nagyon sokszor járok pisilni, van mikor 5 percenként akár. Fehéres folyásom volt stb. Januárban vártam, vártam de nem jött meg egyáltalán és a másik menzeszemmel ami decemberben volt elég furcsa így. Fáradékony vagyok hamar kidőlök. Egyenlőre még mindig nem jött meg, viszont tesztet csináltam ami negatív lett. Érzékeny és sokszor fáj a bimbóm környéke és vannak körülötte ilyen kis kidudorodások. Lehetek esetleg terhes? Valaki tapasztalt már negatív teszttel ilyeneket és mégis az volt? Hozzáteszem policisztás petefészkeim vannak. Párommal több mint 3 éve vagyunk együtt, már gondolkodtunk rajta hogy családot alapítsunk de nem gondoltuk volna hogy ilyen hamar összejön. Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!
2014. febr. 3. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes.

Viszont a tüneteidet okozhatja hormonális probléma és emésztési, illetve gyomorprobléma is.

Én mindenképpen azt mondom, hogy egy teljes körű kivizsgálást csináltass meg mind nőgyógyászati, endokrinológiai és gasztroenterológiai vonalon is.

2014. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fél éve voltam kb. nőgyógyásznál, minden rendben volt kivizsgáltak. Vérvételem, laborom is volt 3 hónapon belül. Háziorvos mondta hogy annak az eredménye is amik csillagosak lettek lehetnek egy korai terhesség eredményi is azért lettek magasabbak éppen. Viszont meg kellett volna már jönnie, ha nem jön meg továbbra sem, fölkeresem a nőgyógyászt UH miatt. Nem egy esetről hallottam vagy láttam hogy negatív teszt mellett volt baba mégis a pocakban. Nálam sem lenne probléma ha lenne.:)
2014. febr. 3. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:

a tünetek vonatkozhatnak terhességre, de sokminden másra is.

én csak a teszt eredményéből ítélve tehát nemhinném, hogy terhes vagy, mert a legutolsó, legolcsóbb 400 Ft-os tesztek is kimutatják, ha pozitív vagy.


a folyások gyulladásra utalhatnak ilyenkor a szervezetnek szintén nem első feladata közé tartozik, hogy teherbe essen.

lehet peteérésed így nem volt jan-ban.

2014. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!