Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyanokhoz fordulnék elsősorba...

Olyanokhoz fordulnék elsősorban akik PCO-sok! Aki spontán terhes lett mikor tesztelt? Én már a 45-dik napomon járok és menzi sehol. Teszteljek vagy fölösleges?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok PCO-s, de egy tesztet megér.

Majd írd meg mi lett. :)

2012. dec. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen hosszú ciklusoknál az sem biztos, hogy volt benne ovuláció. NEkem nme volt. Tesztelhetsz, ha megnyugtat, és bizony, vannak csodák, és születnek így is babák, de én a ciklusod rendezését javasolnám első körben, nem mellesleg a PCO gyakran emelkedett tesztoszteron szinttel, pajzsmirigy problémákkal, inzulin többlettel is jár, ami komoly problémákat okozhat.
2012. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A pcos-ed mióta kezelik a 3as kezeléssel? Minden ciklusod ilyen hosszú mert így valószínűeg peteérésed sincs így nem lehetsz terhes.
2012. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem célszerű lenne görbét vezetned. Akkor felesleges 30 naponként kidobni a pénzt a tesztre.
2012. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy volt pé-d. Nekem 44. napi pé-ből lett a lányom.
2012. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Voltam már endokrin szakrendelésen és most arra várunk hogy megjöjjön mert csak akkor veszik le a vért és megnézik a hormonszinteket és terheléses cukor stb..
2012. dec. 14. 16:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én szerintem nem volt peteérésed! Nekem is ilyen hosszúak a ciklusaim, PCOS vagyok, és doki mondta, hogy nagyon valószínű,hogy nincs peteérésem, engem is elküldött vérvételre. Hétfőn megyek. De csodák mindig vannak, amíg nem jön meg tesztelj 2-3 naponta.
2012. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én ciklus 28. napján estem teherbe, és 43. napon teszteltem pozitívat. Mellesleg nekem a 3-as kezelés 2 év alatt sem tette rendbe a ciklusomat (pedig mindent betartottam keményen), de legalább volt peteérésem, ha későn is. Én hőmérőztem, onnan tudtam hogy mikor érdemes tesztelni.
2012. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pozitívat teszteltem :)))))
2012. dec. 14. 19:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok, jó egészséget és sok boldogságot kívánok a babához!!! :))
2012. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!