Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelygomba befolyásolja a...

Hüvelygomba befolyásolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Magát a teherbeesést nem hiszem, viszont egy hüvelyi fertőzés hozzájárulhat spontán vetéléshez.

És hát ha valakinek bármilyen hüvelyi fertőzése van, akkor egyáltalán nem ajánlott nemi életet sem élni, míg az nincs kikezelve és ha nem él nemi életet, akkor terhes sem lesz egy gombás fertőzés alatt, nem?

2014. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja, de ha elhúzódó vagy szövődményei vannak akkor károsíthatja a magzatot a korai időszakban ami vetéléshez vagy magzati problémákhoz vezethet. Valamint az elhúzódó hüvely gomba ha szövődményei vannak petevezeték elzáródást, szűkületet okozhat amin a megtermékenyített petesejt nem tud keresztül haladni. Valamint ha így vagy együtt a férjeddel akkor ő bármikor vissza fertőzhet a terhességed során , nála nagy esélyjel nem lesznek tünetek de ettől még fertőzhet. Egy hüvely gombát pik-pak ki lehet kezelni jobb inkább egy hónapot eltolni a babavárást mint utána aggódni a baba miatt.
2014. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem szinte állandóan volt valami fertőzésem,gomba meg miegymás,felfázás,hol túró szerű folyás,hol másfajta,nem vetettem meg az élet nah:)mindig azt éreztem hogy biztos nehezen fogok teherbe esni,de nem így lett! :) 2 hónap alatt teherbe estem!
2014. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!