Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 2-3 nappal néha...

Nemvárt előtt 2-3 nappal néha gyengébb, néha erősebb alhasi szúrkálás szerintetek utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Pont ovuláció napján voltunk együtt a párommal. Nagyon szeretnénk babát, és van egy olyan érzésem, hogy talán most összejött!?

Feszül a mellem már egy ideje, de ez nálam nagyon megtévesztő, mert minden mensi előtt ez van. Talán most annyi különbséggel, hogy erőteljesebben feszül mint általában. A hasam mensi előtt soha nem szokott szúrkálni, és ezt a furcsa érzést sem szoktam érezni. Még a vesém tájékán is olyan nyomásérzet van...nem tudom megfogalmazni másképp. Ez a hasszúrkálós dolog gyanús nekem nagyon, mert talán ez a beágyazódás jele?

Vannak hasonló tapasztalatok?

Köszönöm!


2014. febr. 3. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akár baba is lehet :) én is rohangáltam a wc-re, mert mindig azt hittem, hogy na most megjött, de végül baba lett... :)

Tesztelj egyet, akár már holnap is (de ha esetleg negatív lenne, akkor se keseredj el, tesztelj a nemvárt napja után is)...

Megy a drukk :)

14 hkm :)

2014. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. febr. 3. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is lehet baba!

Nekem is epp ez van egy hete. Szurkal a hasam, kb. fel-egy percig tart, de nagyon szur, utana elmulik es 2-3 ora mulva megint szur max 1 perc az egesz. Mondjuk nekem volt 1 nap hanyingerem meg kozben ehes is voltam, de gondoltam csak azert, emrt picit fajt a fejem. Es multhet elejen meg olyan almos voltam 2 napon keresztul h par masodperc alatt elaludtam (volna). Ezek mar elmultak, mar csak a szurkalas maradt (szerencsere, az almossag nagyon nem volt jo, nem birtam dolgozni).

de nem akartam magam bele elni, hogy baba, nehogy csalodjak, ha meg sem!

En nem birtam ki szombaton teszteltem pozitivat es ma reggel is es holnapra nem varom. (de majd ugy is akkor hiszem el, ha mar orvosnal vagyunk es az orvos is mondja, hogy sikerult)

Amugy nekem szokott fajni a hasam menzi elott is, de az masmilyen fajdalom volt.

2014. febr. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég valószínű! De ne éld magad bele, nehogy csalódás legyen! :)


Majd írd meg, mi lett :)

2014. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Rendben, megírom, hogy mi a helyzet.

Előző válaszolónak, meg gratulálok!!!! Ha a teszt pozitív lett, akkor biztos tényleg ott az a baba. :)

2014. febr. 4. 22:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm! :)

Es tényleg nem jott meg végre :))

Neked is drukkolok!!!

Majd írd meg, hogy mi lett a teszt eredménye!

2014. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Sajnos nem lett baba. :(

De megpróbálok pozitívan hozzáállni mindenhez...ha most nem, akkor talán legközelebb sikerül.

Köszi a drukkokat!

És aki hasonló cipőben jár, sok sikert a babatervezéshez és a kis jövevényhez! :)

2014. febr. 6. 22:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom h nem sikerült :((

De uj hónap uj remény! Vegyetek lazán es sikerülni fog!!!

Drukkolok!!!

2014. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az ékezetek miatt!!

Telefonról irok es nem mindig ír ékezetet! En meg lusta vagyok hozza :D


* vegyétek akart lenni

2014. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :)
2014. febr. 7. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!