Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki volt már így? Tapasztal...

Valaki volt már így? Tapasztalatokra lennék kíváncsi

Figyelt kérdés
Tehát valaki volt már úgy,hogy erős menstruáció ellenére terhes volt? Mensi előtt teszteltem halvány pozit másnapra megjött talán még erősebben is mint általában aztán tegnap előtt elmúlt de 2 napja nagyon hányingerem van és szúrkál a hasam alja egy ponton.. szóval arra lennék kíváncsi bolt e valaki így közületek?és hogy érdemes lenne e holnap reggel csinálni még 1 tesztet?

2014. febr. 4. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne érdemes.Mert ha tényleg baba volt a dologban,és ne adj isten nem maradt meg,a hcg attól még legalább 2 hétig ott a szervezetedben.Nem lenne hiteles a teszt.
2014. febr. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm..és az lehetséges hogyha baba volt és elment akkor a hcg még benne van a szervezetembe és az okozza a tüneteket?..
2014. febr. 4. 02:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy allterhes vagy! En azert elmennek egy orvoshoz! De amugy vannak akik a terhesseg elso feleben menstrualnak, en az ikrekkel 4.honapig menstrualta.
2014. febr. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia pont így jártam én is, nem tudom most mi van.

Gabriellel teszteltem halvány pozit tegnap, de utána megjött 2 óráraval a mensim. Azóta is megvan, görcsökgetek, a vérzésem talán egy leheletnyivel kevesebb, mint máskor. Én tesztelek halnap azért mégegyet, hátha sikerült ezek ellenére is. Szorítok neked is nagyon.

2014. febr. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehet, hogy ott a baba a vérzés ellenére. Nővérem a 4.hónapig mensizett minden hónapban, és elég erősen dőlt belőle, pedig ott volt a baba :)
2014. febr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát nem tudom, hogy mit csináljak mert külföldön vagyok másfél hét múlva megyek haza akkor tudok dokihoz menni és EU-s tb kártyám sajna nincs :( holnap reggel mégis csak teszteljek? Jaj nagyon örülnék neki, a melleim is fájnak és érzékenyek..
2014. febr. 4. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:
holnap tesztelj és gyere a jó hírrel!!!
2014. febr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek vegül?
2014. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!