Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lehetek terhes, ugye?

Nem lehetek terhes, ugye?

Figyelt kérdés
Január elsején megujjazott a barátom és lehetséges, hogy került a kezére előváladék. Elméletileg nem voltam termékeny időszakomban. Kicsivel több mint 2 hétre rá csináltam egy tesztet (-) mert késett pár napot a mensim, de aztán megjött, szokásos vérzéssel, piros szín, ugyanolyan intenzitás és ugyanannyi napig tartott mint szokott. Múlt hét elején két napig volt olyan, hogy szédölögtem és néha elkapott a hányinger, de elméletileg csak valami vírus volt,mert a barátom is panaszkodott ezekre a tünetekre. Most volt egy elég komoly felfázásom, most lábalok ki belőle. Néha viszont elkap a hányinger, csak úgy spontán, nem váltja ki se szag, se kaja, nem is vagyok érzékeny ilyenekre, csak ülök és elkap a hányinger pár percre. Szerintetek lehetséges,hogy a nomrális mensi ellenére terhes vagyok?
2014. febr. 4. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2014. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy az, de hogy megnyugodj csinálj egy tesztet.
2014. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem terhesség okozza, hanem vírus.
2014. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Elméletileg nem voltam termékeny időszakomban. Kicsivel több mint 2 hétre rá csináltam egy tesztet (-) mert késett pár napot a mensim"


EZT gondold át újra!

Ha több, mint 2 hétre csináltál tesztet ÉS akkor már pár napja késett, akkor kb. pont a várt előtt 2 héttel voltatok együtt, NEM?

Na, drága, AZ PONT a LEGTERMÉKENYEBB időszakod!


Ettől függetlenül minimális az esélye. Egyrészt a helyzet miatt, másrészt az erős vérzés miatt.

Csinálj nyugodtan még egy tesztet, ha azóta nem voltatok együtt, akkor több, mint biztos az eredménye. A vírus miatt meg menj orvoshoz!

2014. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,és nem pontosan 28 naposak a ciklusaim,hanem hosszabbak.:)
2014. febr. 4. 11:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt mire írod?

A 21 napos, a 28 napos és a 32 napos ciklusnál (és mindegyik másiknál) is 2 héttel a várt előtt van a legtermékenyebb időszak!

Ez csak a 28 naposnál esik a 14. nap környékére.

2014. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az lehetséges, hogy nem vagy komplett. Már bocs, de úgy látom, itt komoly gondok vannak a felvilágosítással kapcsolatban (különben nem csak nálad) Sokan nem tudják, hogyan "készül" a gyerek, de szexelni tudnak...

Meg is jött neked rendesen, nem is voltatok együtt, csak megujjazott. Akik megszakításossal védekeznek, azok közül is csak 100-ból 1 lesz terhes.

2014. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100-ból 35.
2014. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!