Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue (nem a digi változat...

Clearblue (nem a digi változata) vagy a Gabriel teszt megbízhatóbb? Lehetek terhes, ha a nem várt előtt 3 nappal a Cb pozitívat mutatott, másnap pedig full negatívat a Gabriel?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 08:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Lehetsz! A Gabriel csak nagyon későn mutatja ki!
2014. febr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

A Clearblue nagyon megbízható, de csak magasabb HCG szintet mutat ki a vizeletből, a Gabriel úgy tudom már alacsonyabb szintet is képes érzékelni.

Amúgy nyugi, ha terhes vagy, akkor valószínű egy hét múlva is az leszel (sőt még 8 hónap múlva is), nem kell ennyire rohanni a teszteléssel, mert valószínű az lesz az eredmény, hogy egy csomó pénzt elszórsz a tesztekre, amik még nem tudnak normális eredményt kimutatni, te meg csak idegeskedsz, ami ugye nem tesz túl jót.

Úgyhogy nyugodj meg és egy hét múlva tesztelj, addigra 100%-os lesz az eredmény.

2014. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

gy összehasonlító táblázat a terhességi tesztek érzékenységéről.

[link]

2014. febr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Egy kép a tesztemről:


[link]

2014. febr. 3. 09:10
 5/30 anonim ***** válasza:
19%
Hát, nem tudom elég halvány az a függőleges vonal, amivel meglenne a pozitív. Menstruáció előtt 3 nappal (szerintem) kizárt, hogy 50 egységnyi HCG lenne a vizeletben, de persze, lehet, hogy tévedek. Szerintem várj türelemmel, és azután pár nappal, hogy meg kellett volna jönnie. Úgy 100%-os lesz az eredmény. Nyugi ráérsz még.
2014. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Megnéztem a képem,elég vacak így...ennyire azért nem halvány.

A telefonomon erősebb,mintha romlott volna a kép minősége feltöltéskor.

Egyébként köszi a válaszokat.

Azt az oldalt -nem kötözködésképpen,de tényleg- ne ajánljátok senkinek,mert fals szàmokat mutat.

A Gabriel nem 20-as,hanem 25-ös,a Cb meg úristen,dehogy 50-es!!Az is 25-ös.Ha 50-es lenne,nem mutathatná ki menzesz előt 4

nappal.Csak azért tudom ezeket most biztosra,mert több fajta van itthon és olvastam a papírjaikat.

2014. febr. 3. 09:38
 7/30 anonim ***** válasza:

Oké, lehet, hogy hibásak az adatok, ne haragudj.

De mindenki más, nálam a nem várt utáni 4. napon is csak halványan látszott a csík Predictor Early-vel ami már 10-es érzékenységű. Én tudom, hogy milyen marha nehéz kivárni, de hidd el nem érdemes rohanni. Remélem sikerül, és tényleg pozitív lesz :)

2014. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Málna01 válasza:
Szia! El sem hiszem, hogy pont ma tetted fel ezt a kérdést, mert Én is ugyanebben a helyzetben vagyok! Annyi a különbség, hogy Én digitálisat csináltam (CB.) és 6 napja késik, tegnap pedig negatív lett a Gabrieles teszt. Azért olvasgattam Én is, mert nagyon izgulok,hogy mi lehet most! :) Már nagyon szeretnénk bébibogyót Mi is! Tudom, hogy ez nem válasz,de megnyugtató, hogy nem csak Én vagyok ilyen zavarodott... :)
2014. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
A clearblue pozitiv es nem nagyon halvany! Nekem eleinte sokkal halvanyabb volt. A gabriel lehet ugyanolyan 25-os erzekenysegu, de kicsit rosszabb minosegu teszt, ezert kesobb lesz majd pozitiv. En halkan, de gratulalok mar!:)
2014. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!Tudom,hogy nem kéne izgulni,meg ennyire akarni,de sajnos nem vagyok könnyű eset,pont egy hete kaptam meg az ítéletet,hogy irány a Kaáli.Szóval,talán nem csoda,hogy ennyire szeretnénk,hogy ez most pozi legyen.

Málna01!Tetszik a neved,nem fogod elhinni,de ezzel rémisztgetem a családom,ha egyszer lányom lesz így fogják hívni.Nem igazàn értékelik,jobb szeretik a hagyományos neveket.Szurkolok neked is nagyon,és egy picit örülök is,hogy van egy sorstársam!:-)

2014. febr. 3. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!