Terhes lehetek e?

Figyelt kérdés
Jan 21 én volt az előző menzeszem és azóta próbálkozunk elvileg most 31-4 ig volt ovulációm de már 28 ota szuro görcsös érzésem van az alhasamban és hangulat ingadozásom van mellete pár napja émelygek és hányingerem van egész nap és nincs étvágyam. Van rá esély h teherbe estem?
2014. febr. 4. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Van esély, de lehet, csak annyira akarod, hogy beképzeled a tüneteket. :) Légy türelemmel, amíg tesztelhetsz, én pedig drukkolok, hogy pozitív legyen!! :)
2014. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát remélem nem csak annyira vágyok rá hanem az is vagyok köszi a drukkot remélem összejött a baba
2014. febr. 4. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:
De hiszen még csak 4 van, tehát a "nagy könyv" szerint ilyen tájt van peteérésed, az honnan tudod, hogy 31-4 volt ovulációd? Tényleg nem bántani szeretnélek, mert tudom, milyen az hogy nagyon szeretnél babát, de még ha össze is jött/jön most a baba 28-án semmit nem érezhettél szerintem emiatt.
2014. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!