Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem babára így?...

Van esélyem babára így? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A mensi elmulása után ,a 9. 13.14 napon voltunk együtt a párommal!!

Ált 27- 30 naposak a ciklusaim!!

Össze visszák a ciklusaim,azon csodálkozom hogy az előző két gyerkőcünk hogy jött össze!!

De abszolut nem tiszta mig mindig a cikluskiszámítás meg mikor van peteérés stb??

Tehát van esélyem? Köszönöm előre is


2014. febr. 4. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Két gyereket szültél és nem tudod, honnan kell számolni egy ciklust, mikor van peteérés? Ez merész! :)

Először is, az senkit nem érdekel, hogy mikor múlik el a menzesz. A ciklus a menzesz első napján kezdődik. Peteérés után 14 nappal megjön a menstruáció. Van akinek hosszabb ez a fázis, pl 17 nap.

De vegyük az alapesetet, 14 nap. Akkor mondjuk egy 30 napos ciklusnál, a 16. napon van peteérésed.

Ami azt jelenti, hogy attól a naptól, hogy megjött a menzeszed, a 16. napon van peteérésed.

Egy pete 24 órát "él", a spermiumok akár 4 napot is.

Tehát ha pl a 13. napon együtt vagyok, még abból is simán lehet baba.


Még mindig nem térek napirendre, hogy 2 gyerek után nem vagy tisztában ilyen alapvető dolgokkal....

2014. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem a véleményedet kértem és egyáltalán nem is érdekel!!!

A normális részét a válaszodnak viszont köszi!

2014. febr. 5. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak csak megírnám, hogy nekem is van gyerekem, de soha nem foglalkoztam számítgatásokkal, mai napig gőzöm sincs, mikor volt/van peteérésem.. 3 hónap után így is összejött a baba.

Kedves kérdező, neked annyit írnék, hogy igen, van esélyed teherbe esni, sokszor a számolásokkal se megy sokra az ember.. Nekem még a tiédnél is durvábban összevissza ciklusaim voltak mindig, hol megjött kb. időben, hol tizenpár napot késett, és ahogy írtam is, simán összejött a baba.

Sok sikert kívánok! :)

2014. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves utolsó válaszoló!!

Hát igen n azért én sem foglalkoztam vele és soha nem tudtam első nap második nap peteérés !! Meg ma vagyok elvileg a 23. napomon és ma volt egy kis rózsaszínes folyásom !

2014. febr. 5. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!