Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most hogy van ez a cikluskiszá...

Most hogy van ez a cikluskiszámítás? Ezek szerint semmi esélyem babára?

Figyelt kérdés

Teljesen összezavarodtam

tehát leirom az utolsó 3 menstruációim napját

2013.11.15 kezdődött és 11.20 ig tartott

2013.12.15 kezdődöt és 12.21 tartott

majd 2014.01.14.volt meg és 19-ig tartott

és jan 22.én 26.án és 27.én voltunk együtt a párommal, mert elég nehéz összehoznia nyugodt együttléteket, mivel van már 2 gyerkőcünk és mindig kijárkál a nagy fiam hogy mit csinálunk!!

Tehát akkor most sem volt van esélyem a 3.babára?

Soha nem értettem hogy van ez a cikluskiszámítás ,meg hogy nekem elég összevissza a ciklusom!!

Kérem segítsen valaki ,köszönöm szépen


2014. jan. 28. 21:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 26.án vettem észre a nagyon nedves ,tojásfehérjés nyákot ,és ugy olvastam az segíti A megtermékenyítést!
2014. jan. 28. 21:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne semmi? Vagyis miért ne lenne ;)?

Lényeg: a ciklus végétől visszaszámolt 14. napon van az ovuláció - akkor van a legnagyobb esély a teherbeesésre. De bármikor máskor is van esély!

Persze ez csak utólag derül ki, hogy mikor volt a peteérés - 28 napos ciklusnál pont a 14. nap, kicsit hosszabbnál amennyivel hosszabb, annyival később. Az időpontok egy része szerintem a legjobb lehetett - de a nyugalom segíti leginkább a teherbeesést!

2014. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esély mindig van. A spermák néhány napig életképesek, tehát nem csak peteéréskori együttlétből lehet gyerek. Én például már estem teherbe a ciklus 7. és 15. napján is, pedig teljesen rendszeresek a ciklusaim. Ráadásul a jan 26. és 27 pont a ciklusod közepetáján volt, akkor nagyobb az esély.
2014. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaj de jó nagyon reménykedek de nem élem bele magam akkor majd febr 10 körül kiderül !!!

Nagyon köszönöm

2014. jan. 28. 22:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha nagyon nem bírok magammal mikor tesztelhetek a legkorábban?????
2014. jan. 28. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne tesztelj korábban, mert ha fals negatív, akkor csak csalódás ér, még ha pár nappal később már mutatja is. A nem várt első napján leghamarabb, de még akkor is lehet, hogy negatív. :)
2014. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi összevissza neked ezen? Az alapján, amit írtál, fix 30 napos a ciklusod.


A vérzés első napjától számolod a következő vérzés előtti napig.


Naptármódszer szerint: átlagos ciklushossz - 14 nap = ovuláció valószínűsíthető napja.

Ez nálad a 30-14=16. ciklusnap

Előtte 3 és utána 1 nappal behatárolt időszakban a legnagyobb az esély.


Ezek alapján neked várhatóan ebben a ciklusban 29-én lesz ovud. 25 és 30 között a legjobb próbálkoznotok.


(Persze ez csak a naptár szerinti jóslat. Egyéni eltérések lehetnek a luteális fázisban is, illetve arra sincs garancia, hogy ez a ciklus is 30 napos.)

2014. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!