Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás után hány nappal...

Barnázás után hány nappal érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom mikor volt peteérésem, de ha barnázok, gondolom az lehet beágyazódás. Mikor tesztelhetek leghamarabb? Elvileg 16-ra nem várom, de ha most barnáztam, lehet 1 héttel hamarabb volt peteérésem, és akkor hétvége felé már lehet pozitív lenne? Tudtok nekem segíteni? Köszi! :)
2014. febr. 5. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Néha szokott lenni a peteérés környékén is barnázás, tehát ha most van, akkor még két hét.
2014. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

várd ki a 16-át, abból baj nem lehet, a nem várt mensi első napjára is rászoktak hagyni pár napot, szóval én előbb nem tesztelnék mert csak megzavar.

Egyébként nekem is barna pöttyök voltak a bugyimon a beágyazódásnál. De tényleg csak pár pötty, este 3 pötty meg másnap reggel még 2 pötty. Viszont volt még hasmenésem, hányinegerem és görcseim (a barnázás előtti napon)

2014. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Múlt héten nekek is hasmenésem volt pár napig, tegnap és tegnap előtt pedig enyhe hányinger és szédülés. Remélem baba lesz a dologban :) Ma már nincs hányingerem, csak a hasam nyomásérzékeny és fel van a méhemnél puffadva. Jaj úgy izgulok! :)
2014. febr. 5. 12:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és az kimaradt, hogy nekem is csak 1-2 csepp barna volt vasárnap, hétfőn már semmi. :)
2014. febr. 5. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!