Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 10-es erősségű tesztet a...

Egy 10-es erősségű tesztet a vélhető megtermékenyítés után hány nappal érdemes megcsinálni? 10. nnapon délutániból is meg lehet csinánálni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az aktus után pont a 14. napon teszteltem egy 10-es erősségű teszttel és akkor is csak halvány pozitív lett. Másnap már sokkal erősebb volt. A 10-es tesztek tájékoztatóinak nagy részére az van írva, hogy a nem várt menzesz után egy nappal érdemes elvégezni, bár nem tudom mennyire mérvadó ez mindenkinél, de nálam az volt. :) Drukkolok!
2013. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj várni reggelig,sokkal jobb.Ha előző este keveset iszol,koncentráltabb lesz a vizelet,és nagyobb eséllyel kimutatja.
2013. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én anno peteérés utáni 10.napon teszteltem délután egy szép pozitívat.Most 14 hónapos a kislányom:)))Sok sikert!!!:)
2013. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erõs leszek, hetfõnél hamarabb nem tesztelek. Úgy is hajnalban megyek dolgozni a hétvégén, így nem igazán lesz türelmem a teszthez meg ha megint csalodok legalabb otthon eltok bújni a paplan alá. Meg kb. hétfõre nem várom :)
2013. szept. 27. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, megírod, mi lett? Van valami tüneted?

Én is mára nem vártam, semmi előjele eddig, de a reggeli teszt negatív lett, igaz régen lejárt már, nem tudom, így mennyire hihetek neki...?

2013. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap hajnalbab megött. De nem adjuk fel, tovább próbálkozunk :--)
2013. okt. 1. 09:15
 7/7 anonim ***** válasza:

sajnálom... nekem is megjött ma végül :(

Legközelebb mindkettőnknek sikerül! :)

2013. okt. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!