Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt gyógyszer meddig...

Clostilbegyt gyógyszer meddig lehet szedni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy hány hónap ajánlott?

2014. febr. 5. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
hozzáértö szakemberek csak 2 hónapot ajánlanak és ha nem sikerül akkor komolyabb kezelés kell. Vannak orvosok akik tovább szedetik de ennek a messödégin angyon nem örülnek mert nagyon nem tesz jót a méh nyálkahártyának. egyébként nyujtott hatású szer a closty tehát még kb 2-3 hónapig dolgozik a szervezetben. Én utána 5 hónapig menstruáltam pontosan. 2 ciklusban szedtem.
2014. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem meddőségin 3 hónapra írták fel (5x2 a 3-7-ig napig kellett szednem), sőt még írt egy 4-et is, de azt már nem váltottam ki, mert szerintem ha 3 hónap alatt nem hat, akkor a 4-ben sem fog.

2014. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót:)
2014. febr. 5. 16:28
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

ha nem segít a gyógyszer, akkor mi következik? Adnak erősebbet vagy már csak a lombik jöhet szóba?

2014. febr. 5. 16:29
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor inszemináció lesz komolyabb stimuláló szerrel. Lombik csak akkor kell ha a férfi sperma képe olyan ha volt legalább 3 sikertelen inszemináció vagy ha petevezeték elzáródása van a nőnek.
2014. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bius06 ***** válasza:
Nekem ez lesz a 3. hónapom, s itt van nálam a 4. havi recept is, de remélem nem lesz rá szükség.Az első babám is Clostival fogant, de ő az első hónapban összejött! Te szeded már? Kapsz mellé tüszőrepesztőt is?
2014. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen szedem,de én nem kapok tüszőrepesztőt.

Te kapsz?

Neked kell menni UH-ra?

2014. febr. 6. 12:45
 8/10 bius06 ***** válasza:

Eddig nem kaptam, de ha ez a hónap sem jön össze, akkor kapok. Choragon injekciót írt fel a doki.

Minden hónapban járok uh-ra, hogy nehogy túlstimuláljon.

Te hány szemet szedsz és mennyi ideje?

2014. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Első hó és 2*1-et.

Neked mennyit kell szedni?

Mikorra nem várod?

2014. febr. 6. 16:06
 10/10 bius06 ***** válasza:

1. hónapban 1x1, majd a 2. és 3. hónapban 2x1, 5 napon keresztül. A jövő hét közepére nem várom!!! Nagyon nem!!!

Egy kis reményt ad, hogy annyira fájnak a melleim, hogy alig tudok hozzá érni, menzesz előtt is szokott, de ez most mintha más lenne. Próbálok még egyenlőre "nem keresni" tüneteket, mert nem akarok nagyot csalódni. Jövő héten majd kiderül.

2014. febr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!